Kanał Sportowy
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Sierpnia 2020

Nagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektu

Kanał Sportowy na platformie Youtube zyskał wielką popularność wśród sympatyków sportu z uwagi na osoby, które odpowiadają za jego powstanie. Są to znani i lubiani dziennikarze Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski oraz Krzysztof Stanowski. Właśnie dowiedzieliśmy się jednak dość zaskakująco, że redakcja straciła jednego ze współtwórców projektu.

Kanał Sportowy to prawdziwy hit polskiego internetu w 2020 roku. Założony przez słynnych dziennikarzy Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego kanał stał się jednym z najchętniej oglądanych na polskim Youtube. Dowiedzieliśmy się, że w kolejnych miesiącach redakcja będzie musiała sobie radzić bez jednego z współtwórców.

Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Rzecznik rządu zabiera głos. Chodzi o kwarantannę dla Polaków wracających z wakacji


Kanał Sportowy traci jednego z współtwórców

Założony na początku 2020 roku przez zanych z wieloletniej pracy w telewizji i prasie dziennikarzy Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego Kanał Sportowy na platformie Youtube, okazał się prawdziwym hitem. Sposób prowadzenia kanału oraz programy, jakie są na nim emitowane, szybko podbiły serca fanów sportu w Polsce.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy prowadzony przez słynnych dziennikarzy Kanał Sportowy zebrał oddaną rzeszę fanów i może w tej chwili pochwalić się liczbą subskrybentów wynoszącą niemal 270 tysięcy osób. Mimo wielkiego sukcesu, jaki odniósł zaproponowany przez założycieli format, dowiedzieliśmy się, że z projektem rozstał się właśnie jeden z członków ekipy, która od samego początku pracowała na sukces Kanału Sportowego.

Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportuWielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportuCzytaj dalej


Odchodzi ważny członek ekipy uwielbianego Kanału Sportowego

O swoim odejściu z Kanału Sportowego poinformował producent i wydawca wideo Konrad Mazur. Wcześniej pracował on między innymi w Onet.pl, gdzie pracował nad “Magazynem Ekstraklasy”. Swoją decyzję o odejściu z projektu na Youtube Mazur motywuje chęcią znalezienia nowych wyzwań. Zamieścił specjalny wpis na swoim koncie na Twitterze.

- Dziś kończy się moja przygoda z Kanałem Sportowym. Dziewięć miesięcy super przygody - byłem przy projekcie od samego początku; kilka rzeczy się udało i jestem z nich dumny. Szukam nowych wyzwań, więc z nieopisaną wdzięcznością przyjmę każdy RT. - napisał.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażający skok zakażeń, kolejny rekord. Liczba, która mrozi krew
  2. PlayStation 5 w czerni robi ogromne wrażenie. Sony zapewnia, że w planach są różne wersje konsoli
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News