Kanał Sportowy
Youtube/Kanał Sportowy
Autor Bartosz Goluch - 7 Kwietnia 2020

Spocony Michał Pol ledwie dyszy na wizji. Program na żywo doprowadził go na skraj wytrzymałości

Kanał Sportowy, założony przez Tomasza Smokowskiego, Mateusza Borka, Krzysztofa Stanowskiego i Michała Pola dba o kondycję Polaków w czasie kwarantanny. Ostatni z wymienionych dziennikarzy wziął udział w treningu z instruktorką fitness Małgorzatą Babilońską. Ćwiczenia okazały się dla niego prawdziwą walką o przetrwanie.

Pierwszym testem dla tężyzny wizycznej dziennikarza okazał się trening z Danielem "Qczajem" Kuczajem, przeprowadzony przed tygodniem. Już wtedy dziennikarz miał spore problemy, ale wydaje się, że zestaw ćwiczeń Małgorzaty Babilońskiej wymęczył go jeszcze bardziej.

Podczas biegania można dostać gigantyczny mandat. Ale jest sposób, żeby legalnie ominąć zakazyPodczas biegania można dostać gigantyczny mandat. Ale jest sposób, żeby legalnie ominąć zakazyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Kanał Sportowy bije rekordy, fani kibicują Polowi

Ponad 30-minutowy trening dał się we znaki redaktorowi. Babilońska przygotowała dla niego ćwiczenia z kettlem, różnego rodzaju przysiady, ćwiczenia stabilizujące oraz aerobowe. Mimo kiepskiej kondycji, Pol nie dał za wygraną i dotrwał do końca. "Majkel, dawaj", "Brawo panie Michale, uda się panu", "Jeszcze trochę" - dopingowali dziennikarza fani na czacie. Po zakończonym treningu dzielny sportowiec amator padł na podłogę i długo próbował złapać oddech.

Michał Pol liczy, że dzięki ćwiczeniom nieco poprawi swoją kondycję. Współtwórca Kanału Sportowego przyznał, że brakuje mu aktywności fizycznej, a do tego dochodzi nieregularne i niezbyt zdrowe odżywianie.

Polski szpital potrzebował pomocy w walce z epidemią. Kamil Grosicki nie wahał się ani chwiliPolski szpital potrzebował pomocy w walce z epidemią. Kamil Grosicki nie wahał się ani chwiliCzytaj dalej

Świetny start Kanału Sportowego

Inicjatywa Smokowskiego, Borka, Pola i Stanowskiego mimo epidemii koronawirusa i odwołanych wydarzeń sportowych doskonale przyjęła się wśród internautów. Kanał Sportowy subskrybuje już 211 tys. użytkowników Youtube'a. Filmy z tego kanału zostały odtworzone już ponad 10 mln razy. Najpopularniejsza jest rozmowa z Marcinem Najmanem, podczas której były bokser ostro starł się z Krzysztofem Stanowskim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  2. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News