Kanał Sportowy
YouTube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Sierpnia 2020

Wielkie zmiany w Kanale Sportowym. Planowana jest wielka inwestycja, do ekipy może dołączyć znany dziennikarz polityczny

Kanał Sportowy założony przez znanych dziennikarzy Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego to prawdziwe objawienie polskiego Youtube'a. Kanał, który powstał na początku roku, podbił serca kibiców dzięki licznym programom traktującym o najważniejszych wydarzeniach świata sportu, ale także osobom, które pojawiają się w roli gości i ekspertów. Twórcy kanału planują kolejną, zaskakującą inwestycję, jak i zatrudnienie nowego dziennikarza. 

Kanał Sportowy może wkrótce znacząco się zmienić. Jego twórcy poinformowali, że za prowadzenie popularnego programu “Hejt Park” może wkrótce odpowiadać nowy dziennikarz, niezwiązany ze sportem. Twórcy kanału mają również w planach ambitną inwestycję.

Nowy trener Juventusu sprzeda Wojciecha Szczęsnego? Andrea Pirlo podjął decyzjęNowy trener Juventusu sprzeda Wojciecha Szczęsnego? Andrea Pirlo podjął decyzjęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  2. Weszła do morza w Kołobrzegu. Chwilę później jechała do szpitala, makabra


Kanał Sportowy szykuje nową inwestycję

Utworzony przez Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego Kanał Sportowy bije rekordy oglądalności na Youtube. Kanał o tematyce sportowej proponuje kibicom szeroki wachlarz ciekawych programów i eksperckie analizy, a także rozrywkę na wysokim poziomie, co z miejsca zapewniło mu sukces.

Właśnie poznaliśmy kilka interesujących informacji na temat kanału stworzonego przez znanych i lubianych dziennikarzy sportowych. Jak się okazuje, mają oni w planach rozwój nowej inwestycji, o czym poinformowali w trakcie piątkowego programu “Hejt Park” Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski. Chcą oni otworzyć na terenie Warszawy pub sportowy, w którym mogliby także tworzyć treści, które ukazują się na Kanale Sportowym .

- Taki na wypasie. Z małym studiem telewizyjnym, skąd moglibyśmy robić na przykład „Hejt Park” na żywo z publicznością. - Myślimy o tym, wydaje nam się, że jest na to miejsce. Nie znamy się oczywiście na prowadzeniu restauracji - zdradził Tomasz Smokowski, którego wypowiedź uzupełnił Krzysztof Stanowski, mówiąc, że aktualnie prowadzone są w tej sprawie rozmowy z różnymi podmiotami.

Piorunujący nokaut w UFC. Zawodnik przyjął kilkanaście ciosów bez odpowiedzi (WIDEO)Piorunujący nokaut w UFC. Zawodnik przyjął kilkanaście ciosów bez odpowiedzi (WIDEO)Czytaj dalej


“Hejt Park” będzie miał nowego prowadzącego?

Podczas piątkowego programu Krzysztof Stanowski zdradził również, że złożył propozycję poprowadzenia “Hejt Parku” dziennikarzowi politycznemu Robertowi Mazurkowi. Mazurek był gościem programu w marcu. Na co dzień jest on związany z RMF FM, gdzie prowadzi rozmowy poranne z politykami. Mazurek współpracuje również z radiową Dwójką, “Dziennikiem Gazetą Prawną” czy “Rzeczpospolitą”.

Źródło: wirtualnemedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowa decyzja Biedronki. Wpłynie na wartość naszego koszyka
  2. Kobiety pierwsze na Księżycu. NASA podjęła decyzję w sprawie powrotu na Srebrny Glob
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News