Karolina Woźniacki wakacje Polska
Instagram - Karolina Wozniacki
Autor Piotr Bernaciak - 5 Marca 2020

Karolina Woźniacki paraduje po polskich górach w samym biustonoszu. Zdjęcie podbija sieć (FOTO)

Karolina Woźniacki niedawno zakończyła karierę, jednak wciąż jest bardzo aktywna. Kobieta pokazuje swoje kolejne dokonania w mediach społecznościowych, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem fanów. Jej niedawny wpis wywołał ogromne zainteresowanie.

Karolina Woźniacki ze światem wielkiego tenisa pożegnała się zaledwie dwa lata temu, jednak wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Znana na całym świecie tenisistka ostatecznie zakończyła karierę w 2018 roku, jednak nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie utrzymuje kontrakt z wszystkimi fanami. Regularnie możemy śledzić jej poczynania.

Tym razem duńska zawodniczka polskiego pochodzenia postanowiła pochwalić się zdjęciem z Polski. Była gwiazda sportu chciała udowodnić, że wciąż jest niesamowicie wytrzymała, dzieląc się fotografią w samym biustonoszu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Karolina Woźniacki usiadła w śniegu w polskich górach. Zdjęcie wywołało wielkie zainteresowanie.

Żona polskiego bramkarza pokazuje swoje wdzięki. Lewandowska i Szczęsna mają konkurencję (FOTO)Żona polskiego bramkarza pokazuje swoje wdzięki. Lewandowska i Szczęsna mają konkurencję (FOTO)Czytaj dalej

Karolina Woźniacki wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych

Karolina Woźniacki pożegnała się ze światem tenisa, jednak nie ma zamiaru żegnać się z tysiącami fanów, którzy regularnie śledzą jej działalność w mediach społecznościowych. Gwiazda wybrała się do Przesieki, gdzie spędza wolne chwile. Media informują, że wraz z nią obecny jest tam także David Lee, były zawodnik wielu klubów NBA, w tym członek mistrzowskiego składu Golden State Warriors.

Jej najnowsze zdjęcie, na którym wraz z holenderskim celebrytą Wimem Hofem leży na leżaku w polskich górach, wywołało niesamowite zainteresowanie fanów. Dowiedzieliśmy się, że Hof prowadzi specjalny ośrodek dla ludzi, którzy chcą nauczyć się panować nad własnym ciałem nawet w ekstremalnych warunkach, a pomóc w tym mają specjalne warsztaty.

Polski bramkarz wściekły na kolegów z zespołu. Polski bramkarz wściekły na kolegów z zespołu. "Graliśmy jak przedszkolaki"Czytaj dalej

Karolina Woźniacki znów zachwyciła fanów

ZOBACZ ZDJĘCIE KAROLINY WOŹNIACKI:

Karolina Woźniacki

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Po zjedzeniu hitowego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News