Katarzyna Skorupa
instagram.com/kasiaskorupa8/?
Autor Aleksy Kiełbasa - 24 Czerwca 2020

Katarzyna Skorupa: według prezydenta nie ma dla niej miejsca w kraju

Katarzyna Skorupa to była reprezentantka Polski w siatkówce. Rozgrywająca gra aktualnie we Włoszech. Siatkarka jest zdeklarowaną lesbijką i szokują ją słowa Andrzeja Dudy na temat LGBT. „Dostaję sporo wiadomości od koleżanek z całego świata, które są zszokowane tym, co się dzieje. Wspierają mnie, moją rodzinę i nawet oferują pomoc” - wyznaje Skorupa.

Katarzyna Skorupa reprezentuje od roku barwy Saugella Team Monza. Do naszej zawodniczki dotarły słowa z kampanii wyborczej Andrzeja Duda na temat LGBT. Rozgrywająca jest zszokowana i zbulwersowana tym, że prezydent mógł powiedzieć, że LGBT to nie ludzie, a ideologia. Polka jest bowiem zdeklarowaną lesbijką i była niegdyś w związku z inną siatkarką, Włoszką Paolą Egonu.

- To pokazuje, do czego człowiek jest się w stanie posunąć dla władzy. Prezydent straszy i dzieli ludzi wykorzystując ich nieświadomość. Straszy mną. Odczłowiecza mnie, demonizuje, robi ze mnie zagrożenie dla polskiej tradycyjnej rodziny. A ja też jestem polską, tradycyjną rodziną. W takiej się wychowałam - powiedziała w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieJustyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)
  2. Tragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykre

Katarzyna Skorupa dostaje wyrazy wsparcia

Słowa Andrzeja Dudy odbiły się szerokim echem na całym świecie. Na tyle głośnym, że koleżanki Katarzyny Skorupy z całego świata przesyłają jej wyrazy wsparcia i były zdziwione tym, co się dzieje w Polsce.

Dostaję sporo wiadomości od koleżanek z całego świata, które są zszokowane tym, co się dzieje. Wspierają mnie, moją rodzinę i nawet oferują pomoc – przyznaje siatkarka.

Nie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występamiNie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występamiCzytaj dalej

Katarzyna Skorupa mówi o wyborach

Rozgrywająca zapytana przez portal WP Sportowe Fakty o to, na kogo planuje zagłosować, zdecydowanie wyraziła na kogo na pewno nie zagłosuje.

- Na pewno nie na Andrzeja Dudę - odpowiedziała krótko 46-letnia zawodniczka.

Katarzyna Skorupa jest niezwykle utytułowaną zawodniczką. Ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo Polski oraz 3 krajowe puchary i superpuchar. Za granicą również wywalczyła kilka ligowych i europejskich medali, np. Ligi Mistrzyń. Jej największym sukcesem z reprezentacją Polski był awans na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 roku.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy już marki aut najczęściej kradzione przez złodziei w Polsce. Możliwe, że twoje też jest na liście
  2. Urocza technologia na ratunek dzikich zwierząt. Nagranie robo-leniwca robi furorę w sieci
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News