Kibice
Streamable
Autor Bartosz Goluch - 2 Maja 2020

Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)

Kibice dwóch zwaśnionych klubów starli się w parku tuż przy jednym ze szpitali. Na tropie chuliganów jest policja, która ma ułatwione zadanie, dzięki śladom, które sprawcy zostawili na miejscu "ustawki".

Kibole ŁKS-u i Widzewa Łódź pod koniec kwietnia zorganizowali brutalną bójkę. Grupy chuliganów obu drużyn starli się w jednym z parków. Nagranie z incydentu trafiło do internetu. Sprawę bada łódzka policja.

Rozpacz w rodzinie znanego polskiego piłkarza. Rozpacz w rodzinie znanego polskiego piłkarza. "Żona i syn płakali w domu"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

Kibice kontynuują wojnę mimo epidemii

Jak informuje stacja TVN24 do bójki doszło w parku nieopodal Centralnego Szpitala Klinicznego, a więc w samym centrum miasta. Skandaliczny incydent możemy zobaczyć na nagraniu. W pewnym momencie podjechał biały bus, z którego wybiegli mężczyźni w kominiarkach ŁKS-u i zaprzyjaźnionego z nim Lecha Poznań. Najciężej poszkodowany mężczyzna, ze złamaniem żuchwy, trafił do szpitala.

W związku z "ustawką" funkcjonariusze przesłuchali już siedmiu uczestników zajścia. W bójce brało jednak udział znacznie więcej osób. Policjanci zapowiadają, że zrobią wszystko, by złapać wszystkich uczestników bijatyki. Funkcjonariuszom udało się zabezpieczyć cenne dowody.

Nie żyje 27-letni gwiazdor. Śmierć ulubieńca kibiców wstrząsnęła światem sportuNie żyje 27-letni gwiazdor. Śmierć ulubieńca kibiców wstrząsnęła światem sportuCzytaj dalej

Policja ma asa w rękawie

Policjanci zabezpieczyli ochraniacze na zęby i maski, na których znajdują się ślady biologiczne. - Mogę potwierdzić, że zabezpieczono ślady biologiczne i daktyloskopijne, z których będziemy korzystać. Trwają ustalenia kolejnych uczestników zajścia - powiedział Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, w rozmowie z tvp.info.pl.

Mimo epidemii koronawirusa bojówki polskich klubów sportowych nie zawiesiły swojej przestępczej działalności. Niedawno informowaliśmy m.in. o prawdziwej bitwie kiboli na terenie Lubina. Jak widać, niektórym "nie przeszkadza" nie tylko polskie prawo, ale również rozporządzenia, wydane przez rząd w kryzysowej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lot z Polski, którego jeszcze nie było. Pierwsze takie połączenie w historii tanimi liniami
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Już jutro ruszają centra handlowe. Znane są już nowe zasady, będziesz musiał się pilnować

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News