Kibice Waldemar Fornalik
YouTube - Slasknet
Autor Piotr Bernaciak - 3 Grudnia 2019

Trener mistrzów Polski wściekły na kibiców po meczu. "Pluli, wyzywali nas"

Kibice doprowadzili trenera mistrzów Polski do prawdziwego szału. Waldemar Fornalik głośno opowiedział o tym, jak jego drużynę w Ząbkach przyjęli fani. Nie mowa w tym wypadku o pozytywnym powitaniu.

Kibice Legii Warszawa doprowadzili dziś do niemałego zamieszania w trakcie meczu rezerw ich drużyny z mistrzem Polski. Piast Gliwice przyjechał do Ząbek jako zdecydowany faworyt spotkania Pucharu Polski i dopiął swego, lecz mimo wszystko z pewnością nie został potraktowany tak, jak powinien. Wszystko przez zachowanie fanów, o którym donosił Waldemar Fornalik.

Szkoleniowiec Piasta Gliwice opowiedział o tym, jak potraktowali go kibice podczas konferencji prasowej. Wszystko usłyszał również właściciel Legii Dariusz Mioduski, który musiał poczuć wstyd w związku z takimi oskarżeniami ze strony szkoleniowca rywali. Usłyszenie tych słów z pewnością nie jest niczym miłym.

Legendarna polska drużyna jest na skraju upadku. Kibice podjęli ostateczne krokiLegendarna polska drużyna jest na skraju upadku. Kibice podjęli ostateczne krokiCzytaj dalej

Kibice doprowadzili trenera mistrzów Polski do wściekłości

- Pluli w kierunku naszej ławki rezerwowych, wyzywali nas. Liczba wulgaryzmów, która padła z trybun w trakcie meczu, była zatrważająca. Dawno się z czymś takim nie spotkałem. Jest to tym bardziej przykre, że w Legii zagrało wielu młodych chłopaków, wielu także siedziało na trybunach. A my wszyscy musieliśmy tego wysłuchiwać - powiedział trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik.

Słowa te padły na pomeczowej konferencji prasowej, lecz dziennikarze twierdzą, że jeszcze przed spotkaniem z dziennikarzami szkoleniowiec spotkał się z Dariuszem Mioduskim i przekazał mu swoje obiekcje na temat zachowania kibiców w trakcie spotkania. Istotnie, jego słowa o wielu młodych zawodnikach na murawie nie są pozbawione sensu.

Kibice sprawili, że Dariusz Mioduski poczuł wstyd

Szkoleniowiec nie miał jednak aż tak wielkich pretensji, bo jego drużyna wygrała 2:0 i pewnie awansowała do kolejnej fazy Pucharu Polski, na co nie wpłynęli nawet kibice Legii Warszawa. Mistrzowie Polski jako pierwsi znaleźli się w ćwierćfinale rozgrywek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Hiszpański gwiazdor polskiej ligi na Euro będzie kibicował Polsce. Jego słowa wywołały poruszenie
  2. Polski piłkarz uderzony przez policjanta przed meczem. Wydano oświadczenie
  3. Reprezentacja Polski wróci na legendarny stadion. Zagra tam mecz przed Euro 2020
  4. Reprezentant Polski bohaterem głośnego transferu już w styczniu? W grze Atletico Madryt
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News