kibice
youtube.com/pawel250278
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Marca 2020

Polscy kibice nie wpuszczeni na skocznię w Oslo. Zostali przegnani przez organizatorów

Kibice reprezentacji Polski mieli wielkie nadzieje dopomóc swoim ulubieńcom w trakcie konkursu skoków narciarskich w Oslo. Polacy podeszli pod skocznie, jednak zostali przegnani przez organizatorów, którzy nie wpuścili ich na obiekt. Powód takiego zachowania organizatorów jest jednak w pełni zrozumiały.

Kibice reprezentacji Polski mieli wielką nadzieję, aby zobaczyć na żywo Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyłę. Zamiast sportowych doznań, musieli jednak zadowolić się widokiem zza ogrodzenia. Wszystko przez organizatorów, którzy postanowili nie wpuszczać ekipy z Polski na wydarzenie.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Oslo? Transmisja w tv i online, relacja na żywoGdzie oglądać skoki narciarskie w Oslo? Transmisja w tv i online, relacja na żywoCzytaj dalej

Kibice przyjechali do Oslo. Nie zostali wpuszczeni

Według jednego z kibiców naszej kadry, który przyjechał do Oslo, kibice nie zostali poinformowani przedtem o tym, że nie będą mogli pojawić się na konkursie. Organizatorzy zawodów przekazali mediom dopiero w czwartek informację, że zawody nie odbędą się z powodu dużego ryzyka epidemii koronawirusa. Jak na razie w państwie odnotowano 136 przypadków zarażeń i tylko jedna osoba wyzdrowiała. Polscy kibice w Norwegii znaleźli się jednak kilka dni wcześniej i nie mieli jak ustosunkować się do komunikatu, a część z nich nawet poszła w piątek na obiekt, gdzie została przegnana przez obsługę skoczni.

- To idiotyczne. Jesteśmy załamani. - mówi jeden z kibiców polskiej kadry.

Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczySmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczyCzytaj dalej

Polacy oglądali zawody spod skoczni

Mimo że entuzjaści skoków narciarskich nie zostali wpuszczeni na legendarny obiekt, obejrzeli zawody spod skoczni. Na ich nieszczęście jednak, w piątek panowały dość ciężkie warunki atmosferyczne, a mgła utrudniała spokojne patrzenie na swoich ulubieńców.

Miejmy nadzieję, że epidemia koronawirusa zostanie uspokojona i nikt z kibiców Polski nie będzie musiał być ofiarą takiej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News