Kibice
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 7 Kwietnia 2020

Atak pod szpitalem z ofiarami COVID-19. Zagraniczni kibice rzucili się na mężczyznę pomagającego ofiarom (WIDEO)

Kibice z bojówek piłkarskich drużyn nie potrafią zachować się nawet w obliczu epidemii koronawirusa. Do gorszących scen doszło pod jednym ze szpitali w Hiszpanii, gdzie chuligani zaatakowali zwolennika zwaśnionego klubu.

Agresorami okazali się pseudokibice z grupy Boixos Nois, sympatyzującej z Barceloną. Ofiarą ataku okazał się zwolennik lokalnego rywala "Blaugrany", czyli Espanyolu. Okoliczności zdarzenia szokują.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Patogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychCzytaj dalej

Kibice wszczęli bójkę pod szpitalem

Nagranie z incydentu zostało opublikowane w sieci. Widzimy na nim czekających na przedstawiciela wrogiej grupy kiboli, którzy rzucają się na niego i okładają go pięściami. Mężczyzna salwuje się ucieczką po ruchomych schodach. Napastnicy ostatecznie odpuszczają i pozwalają mu oddalić się z miejsca zdarzenia.

Najbardziej szokujący w całym incydencie jest fakt, że kibic Espanyolu przyszedł do szpitala, by przekazać medykom dary, bardzo przydatne podczas epidemii koronawirusa. Należy jednak dodać, że "Freddy", czyli napadnięty przez kiboli Boixos Nois również jest szefem ekipy chuliganów Espanyolu.

Podczas biegania można dostać gigantyczny mandat. Ale jest sposób, żeby legalnie ominąć zakazyPodczas biegania można dostać gigantyczny mandat. Ale jest sposób, żeby legalnie ominąć zakazyCzytaj dalej

Barcelona odcina się od kiboli

Ekipa "Blaugrany" w przeszłości wielokrotnie wpadała w tarapaty przez pseudokibiców z Boixos Nois. Klub staowczo odcina się od grupy i jej działalności. Akcja pod szpitalem Vall d’Hebron była kolejnym przejawem ich przestępczej działalności.

Niestety również fani w Polsce nie zawsze potrafią zachować się godnie. Chociaż zdecydowana większość naszych kibiców w czasie epidemii angażuje się w szczytne inicjatywy i świeci przykładem, przed kilkunastoma dniami doszło do bójki chuliganów w Gorzowie. Pseudokibice zorganizowali ustawkę w centrum osiedla mieszkalnego. Interweniowała policja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny
  2. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Morawiecki ujawnia, jakie będą ich następne kroki po świętach. Nie ma co liczyć na ograniczenie zakazów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News