kibice
youtube.com/legiawarszawa
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Maja 2020

Prezes słynnego, polskiego klubu nie ma wątpliwości. Gra z kibicami jest niemożliwa

Kibice z wielką nadzieją wyczekują dnia, aż będą mogli pojawić się na boiskach, aby wspierać swoich ulubieńców. Czas pandemii i przerwy od gry dał się odczuć każdemu miłośnikowi sportu, który najchętniej wróciłby na boisko. Niestety, entuzjazm wszystkich miłośników względem powrotu na stadiony uspokaja jeden z prezesów słynnego, polskiego klubu. Działacz przekonuje, że powrót do gry z kibicami na trybunach jest bardzo odległą perspektywą.

Kibice w Polsce od samego początku pandemii koronawirusa zadają sobie zasadniczo jedno pytanie. Kiedy będą mogli wrócić na stadiony. Mimo że rokowania rozwoju choroby pozwalają na optymizm, a Ekstraklasa powinna wrócić jeszcze w tym sezonie, to najpewniej bez udziału miłośników piłki nożnej. Prezes byłego przedstawiciela najwyższej polskiej ligi - Stomilu Olsztyn przekonuje, że fani będą musieli jeszcze długo poczekać.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
    2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Wielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeWielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeCzytaj dalej

Kibice nie wrócą szybko na stadiony? Prezes Stomilu nie ma dobrych wiadomości

Prezes Stomilu, a zarazem były piłkarz Legii Warszawa, Spartaka Moskwa i Szachtara Donieck - Wojciech Kowalewski był ostatnio gościem rosyjskich mediów. Były bramkarz reprezentacji Polski, który od grudnia 2019 roku jest prezesem byłego klubu Ekstraklasy przekonuje, że wpuszczenie kibiców na stadiony w Polsce jest niemożliwe.

- nPiłkarze nadal trenują indywidualnie. Od 27 kwietnia wszystkie zespoły pierwszej ligi są zobowiązane do utworzenia 50-osobowej listy izolacji. W tej chwili udział kibiców w meczach jest niemożliwy. Najprawdopodobniej będzie tak do końca roku- wyznał Kowalewski w rozmowie z rosyjską stacją "Match TV".

Robert Lewandowski szpanuje autem za miliony. Luksus, na który może sobie pozwolić tylko król piłki (FOTO)Robert Lewandowski szpanuje autem za miliony. Luksus, na który może sobie pozwolić tylko król piłki (FOTO)Czytaj dalej

Kowalewski szczerze o problemach olsztynian

Były gracz reprezentacji Polski przyznaje, że problemy finansowe nie ominęły także jego klubu. Bramkarz wierzy jednak, że zapanować nad ciężką sytuacją postara się PZPN, który opracował specjalny program pomocy dla drużyn z I ligi.

- Wysokości strat finansowych klubów też są już znane. Żeby je, w jakiś sposób zrekompensować, kluby, w pierwszej kolejności, porozumiały się z zawodnikami i sztabami szkoleniowymi, w kwestii obniżki wynagrodzeń. PZPN również realizuje program pomocy klubom. Obecnie wszyscy są skoncentrowani na wznowieniu rozgrywek - mówi zawodnik w rozmowie z rosyjskimi mediami.

ZOBACZ TAKŻE:

       1. Niespodziewane słowa Łukasza Szumowskiego. Mówi o wakacjach i podaje terminy
       2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
       3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
       4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
       5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
       6. Polska może mieć nowy sposób znoszenia restrykcji. Miliony Polaków do normalności mogłoby wrócić szybciej od reszty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News