Kibice
Pixabay
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 9 Czerwca 2020

Polscy kibole oskarżeni o przemyt ludzi. Traktowali ich jak zwierzęta

Kibice Cracovii są oskarżeni o organizowanie i przeprowadzanie przemytu ludzi. W poniedziałek poinformowano o zatrzymaniu członka bojówki "Pasów", który jest oskarżany o uczestnictwo w procederze.

Bojówka pseudokibiców Cracovii ma odpowiadać za przemyt 47 osób z krajów Bliskiego Wschodu, Azji czy Afryki do Europy. Jak podaje TVP Info grupa nielegalnie transportowała imigrantów do bogatych krajów Europy Zachodniej w zamian za opłatę.

Kamil Glik wraca do Ekstraklasy. Piłkarz zapowiedział swój transferKamil Glik wraca do Ekstraklasy. Piłkarz zapowiedział swój transferCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkę
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni

Kibice przemycali ludzi. Mocne zarzuty

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego. Mężczyzna, który jest wiązany z bojówką Cracovii, miał ukrywać się aż przez trzy lata. Raciborskie Służby Graniczne miały złapać go w zeszłym tygodniu. Zatrzymany miał stać za organizowaniem przerzutu 47 osób z Syrii, Iraku, Bangladeszu, Senegalu i Sri Lanki. Wszyscy byli przewożeni do Niemiec, gdzie jednak zostali aresztowani przez policję.

Sąd postanowił zastosować wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Zatrzymany spędzi w izolacji najbliższe trzy miesiące. Pseudokibic usłyszał zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz organizowania przemytu nielegalnych imigrantów. Z tego procederu miał uczynić sobie stałe źródło dochodu.

Nie żyje uwielbiany przez miliony gwiazdor. Był prawdziwą legendąNie żyje uwielbiany przez miliony gwiazdor. Był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Szokujące szczegóły sprawy

O szczegółach procederu informuje "Gazeta Krakowska". Według niej przestępcy mieli w prywatnych rozmowach telefonicznych używać specjalnego szyfru. To miało utrudnić działania służbom. Imigranci nazywani byli "kurczakami", kierowcy "asami" lub "chamami", a same pojazdy "pelikanami".

Krakowskie środowisko pseudokibiców wydaje się opanowane przez organizacje przestępcze. Wczoraj informowaliśmy o obławie, jaką kibole Wisły Kraków zorganizowali na chuliganów Cracovii. W wyniku ciężkiego pobicia z udziałem ostrych narzędzi do szpitala trafił jeden z członków bojówki "Pasów".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. Wiceminister Cyfryzacji zabrała głos w sprawie ataków na maszty 5G. "Działania, które godzą w bezpieczeństwo państwa"
  3. Arkadiusz Milik wybrał klub. Polak ma dołączyć do europejskiego giganta
  4. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"
  5. Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionach
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News