Kibice
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Czerwca 2020

Czy kibice wejdą na stadiony? Mamy nowe informacje, niestety nie są dobre

Kibice, którzy szykowali się w najbliższym czasie do powrotu na stadiony, będą, być może musieli odłożyć swoje plany. Niedawno rząd wyraził zgodę na udział publiczności w wydarzeniach sportowych, jednak z uwagi na wciąż rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem, decyzja ta może ulec zmianie. 

Kibice od 19 czerwca mieli ponownie pojawiać się na trybunach piłkarskich stadionów, jednak z powodu wciąż ogromnej fali zachorowań na koronawirusa rząd postanowił zmodyfikować swoje zezwolenie. Jak dowiedzieli się dziennikarze “Super Expressu” wszystko będzie zależeć od sytuacji w regionie, w którym znajduje się dany stadion.

Robert Lewandowski zarabia krocie w internecie. Za jeden wpis może kupić mieszkanieRobert Lewandowski zarabia krocie w internecie. Za jeden wpis może kupić mieszkanieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkę
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni


Kibice być może nie będą mogli wrócić na stadiony

29 maja premier Mateusz Morawiecki ogłosił radosną dla wszystkich sympatyków sportu informację, że już od 19 czerwca ponownie zostaną dla nich otwarte trybuny stadionów. Obiekty miały się jednak wypełnić jedynie w maksymalnie 25 procentach, by uniknąć grupowania się ludzi z uwagi na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne. Niemniej jednak taka decyzja rządu spotkała się z entuzjazmem ze strony stęsknionych emocji kibiców.

Okazuje się jednak, że nie wszystkim może być dane ponownie oglądać sportowe zmagania z poziomu trybun. Wszystkiemu winna jest kolejna fala zachorowań, która przetacza się przez Polskę, a zwłaszcza region śląski. W ostatni weekend potwierdzono ponad 1100 nowych przypadków. Dziennikarze “Super Expressu” dowiedzieli się. jak rządzący zamierzają rozwiązać kwestię powrotu aktywnego dopingu na obiekty sportowe.

Mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce. Cały turniej przeniesiony do naszego krajuMistrzostwa Europy odbędą się w Polsce. Cały turniej przeniesiony do naszego krajuCzytaj dalej


Zagrożenie epidemiczne zmusza rząd do zmiany decyzji

Premier oraz jego współpracownicy nie wycofają się z wcześniej złożonej deklaracji. Kibice będą mogli po 19 czerwca powrócić na stadiony, jednak jak podaje “Super Express”, nastąpi regionalizacja. Zasada wydaje się bardzo prosta w odniesieniu do klubów piłkarskiej Ekstraklasy, która oczywiście wzbudza największe zainteresowanie. Decyzję o tym, czy dane spotkanie może odbyć się z udziałem publiczności, podejmie wojewoda w porozumieniu ze służbami sanitarnymi, czyli między innymi Sanepidem.

Czyli na przykład o spotkaniu na stadionie Górnika Zabrze zdecyduje wojewoda Śląski, a o meczu rozgrywanym w Poznaniu, wielkopolski. Sytuacja może zatem wyglądać tak, że mecze w Zabrzu odbędą się bez kibiców, natomiast w Poznaniu już z ich udziałem. Dodajmy, że to na wniosek zainteresowanego klubu, wojewoda ma rozpocząć proces weryfikacji, czy mecz może odbyć się z udziałem kibiców.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. Wiceminister Cyfryzacji zabrała głos w sprawie ataków na maszty 5G. "Działania, które godzą w bezpieczeństwo państwa"
  3. Arkadiusz Milik wybrał klub. Polak ma dołączyć do europejskiego giganta
  4. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"
  5. Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionach
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News