Kibice Piast Jaga
Autor Piotr Bernaciak - 9 Listopada 2019

Kibic spadł z trybuny na meczu Ekstraklasy. Teraz walczy o życie, jego stan jest poważny

Kibice Jagiellonii Białystok postanowili wybrać się na jeden z meczów wyjazdowych. W jego trakcie doszło do strasznego wydarzenia. Jeden z wyjazdowiczów spadł z trybuny podczas wspierania swojej drużyny.

Kibice często decydują się na wielkie poświęcenie, starając się organizować swoje życie tak, by zawsze móc obejrzeć mecz ukochanej drużyny prosto ze stadionu. Niektórzy z nich rocznie pokonują tysiące kilometrów w drodze za swoim zespołem. Niejednokrotnie wiąże się to również z niebezpiecznymi sytuacjami wynikającymi z wydarzeń losowych, nie tylko z kontaktu z innymi sympatykami.

Do bardzo groźnej sytuacji doszło w trakcie meczu ligowego polskiej Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Jagiellonią Białystok. Mistrzowie Polski zdołali zwyciężyć 2:1, jednak wobec mrożących krew w żyłach wydarzeń sytuacje boiskowe schodzą na dalszy plan. Jeden z kibiców drużyny z Podlasia znalazł się w sytuacji zagrożenia życia i potrzebował natychmiastowej pomocy.

Piękny gol Roberta Lewandowskiego w meczu Borussia - Bayern Monachium [WIDEO]Piękny gol Roberta Lewandowskiego w meczu Borussia - Bayern Monachium [WIDEO]Czytaj dalej

Kibice decydują się na wyrzeczenia

W trakcie spotkania jeden z sympatyków Jagiellonii oparł się o barierkę, jednak zrobił to w taki sposób, że nie zdołał utrzymać równowagi i spadł z trybuny. Mowa o wysokości wynoszącej ponad 3 metry, więc z pewnością zrobiło się bardzo groźnie. Kibice natychmiast zauważyli to i ruszyli mu na pomoc, a następnie błyskawicznie wezwali pogotowie. Pojawiają się pierwsze wiadomości o jego zdrowiu.

Kibic Jagiellonii przebywa obecnie w szpitalu w ciężkim stanie i wciąż walczy o życie. Jak zauważył fanowski portal Jagiellonii, wydarzenia z boiska zdecydowanie schodzą w tej sytuacji na dalszy plan. Sympatycy z Białegostoku poprosili wszystkich kibiców o modlitwę za zdrowie poszkodowanego fana. Niebawem możemy spodziewać się kolejnych wiadomości o jego stanie zdrowia.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News