Kibice
Twitter goal.com
Autor Piotr Mika - 15 Września 2020

Dantejskie sceny w Niemczech. Zawodnik rzucił się z pięściami na kibica, wielka awantura (WIDEO)

Kibice w Niemczech byli świadkami niezwykłej sceny przy okazji jednego z meczów w Pucharze Niemiec. Po kompromitującej porażce Hambrugera SV z Dynamem Drezno 1:4 jeden z piłkarzy pokonanej drużyny wskoczył na trybuny i rzucił się na obrażającego go kibica.

Kibice HSV nie mają łatwego życia. Po spadku ich drużyny z Bundesligi, ta wciąż nie potrafi wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Na inaugurację nowego sezonu przydarzyła się kolejna wtopa, bo już w pierwszej rundzie ich zespół odpadł z Pucharu Niemiec ze słabszym rywalem. Presja na piłkarzach rośnie, a jeden z nich ewidentnie jej nie wytrzymał, ponieważ po przegranym spotkaniu rzucił się na jednego z fanów rywali.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Kibice świadkami niezwykłych scen

W poniedziałkowy wieczór zespół HSV mierzył się z Dynamem Drezno w ramach 1/32 finału Pucharu Niemiec 2020/2021. Drużyna z Hamburga była zdecydowanym faworytem tego spotkania, ponieważ Dynamo w minionym sezonie zajęło ostatnie miejsce w tabeli i spadło z 2. Bundesligi. Nawet starcia ligowe z poprzednich rozgrywek wskazywały na HSV, które wygrało oba spotkania z drużyną z Drezna (1:0 i 2:1).

Jednak to spadkowicze z 2. Bundesligi okazali się lepsi i upokorzyli wyżej notowanych rywali, wygrywając 4:1. W pomeczowym wywiadzie udział brał zawodnik przegranej drużyny, Toni Leistner. Podczas rozmowy z reporterem piłkarz HSV był obrażany przez kibica drużyny z Drezna i w końcu jego cierpliwość się skończyła.

Piłkarz ruszył na trybuny, podszedł do wyzywającego go fana i szarpiąc przewrócił go na ziemię. Nie wiadomo jak sytuacja potoczyłaby się dalej, gdyby inni kibice oraz służby porządkowe nie rozdzieliły obu mężczyzn. Chwilę po zdarzeniu Leistner udał się do szatni.

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Czytaj dalej

Złamał wiele zasad bezpieczeństwa

Problemem w przypadku Toniego Leistnera nie jest tylko to, że w sposób całkowicie niedopuszczalny zaatakował fana przeciwnej drużyny. Oprócz tego złamał wiele restrykcji dotyczących izolacji zawodników oraz dystansu społecznego. Problemem może nie być sama kwarantanna zawodnika, ale także możliwe, że cały zespół poniesie konsekwencje działań obrońcy HSV.

To, że czeka go kara, jest pewne, ponieważ Niemcy bardzo starannie podchodzą do tego typu spraw. Jeśli chodzi zaś o zasady bezpieczeństwa zdrowotnego, to nawet w Polsce mieliśmy przypadek, że od swojej drużyny odizolowany został Jakub Błaszczykowski po tym, jak jeden z fanów podszedł do niego i zrobił sobie z nim zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News