Kibice
Facebook Włocłavia Szlachta Kujaw Włocławek
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Sierpnia 2020

Do dramatu brakowało kilku minut. Kibice chcieli urządzić bitkę w polskim mieście, policja była szybsza

Kibice po raz kolejny dali o sobie znać z najgorszej strony. Doszło do zagrożenia bezpieczeństwa podczas meczu drużyn, które słyną z wzajemnej niechęci. Zorganizowane grupy pseudokibiców były przygotowane do urządzenia bijatyki w okolicach stadionu, w związku z czym zmuszeni byli interweniować funkcjonariusze policji. Do prawdziwej tragedii brakowało naprawdę niewiele. 

Kibice kolejny raz zagrozili bezpieczeństwu rozgrywek piłkarskich w Polsce. Grupa pseudokibiców zebrała się pod stadionem, gdzie odbywał się mecz zwaśnionych drużyn. Bojowo nastawieni kibice szukali okazji do wszczęcia rozróby, jednak na miejscu zjawiła się policja.

Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała bez żadnych ubrań, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała bez żadnych ubrań, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  2. Pokazał nazwę łodzi, rozbił bank. Nie wytrzymał nawet Andrzej Duda


Kibice zebrali się, by wszcząć bójkę podczas meczu

Do szokujących scen doszło podczas meczu jednej z niższych klas rozgrywkowych w Polsce. Kolejny raz z najgorszej strony dali się poznać kibice, którzy szukali okazji do wszczęcia bijatyki. Podczas meczu 4. ligi w grupie kujawsko-pomorskiej pomiędzy Legia Chełmża zmierzyła się z Włocłavią Włocławek. Więcej niż na boisku, na którym zmierzyły się zwaśnione ze sobą drużyny, działo się dookoła niego.

Pojawiło się zagrożenie ze strony zorganizowanych grup kibiców, którzy pojawili się pod obiektem Legii. Do Chełmży przyjechała grupa około 80 osób wspierających Włocłavię, mimo że wcześniej otrzymali oni informację, że nie będą mogli oni wejść na stadion. Jak podał portal stadionowioprawcy.net, fani z Włocławka mieli nie zostać wpuszczeni na stadion z uwagi na prowadzone tam prace konserwatorskie. Ich zdaniem było to kłamstwo.

Justyna Żyła zareagowała na związek Piotra? Znalazła osoby, które dają jej szczęście, celebrytka zadziwia (FOTO)Justyna Żyła zareagowała na związek Piotra? Znalazła osoby, które dają jej szczęście, celebrytka zadziwia (FOTO)Czytaj dalej


Tragedia wisiała w powietrzu

Fani Włocłavii zjawili się w okolicach stadionu Legii Chełmża i zmierzali w jego kierunku. Na obiekcie obecni byli sympatycy miejscowej drużyny w podobnej liczbie i wszystko wskazywało na to, że dojdzie do starć z udziałem kiboli. Wszystkiemu zapobiegła jednak interwencja policji, której funkcjonariusze zgromadzili się pod stadionem. Grupy kiboli po meczu, który ostatecznie zakończył się remisem 1:1, wydały swoje oświadczenia.

Wpisy sympatyków Legii Chełmża i Włocłavii Włocławka są pełne wulgaryzmów i wzajemnych ataków. Wywnioskować jednak z nich można, że obie grupy były zdecydowane na bójkę i prawdziwa tragedia wisiała w powietrzu.

Źródło: stadionowioprawcy.net

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ryczałt, dieta, uposażenie. Wypłata posła to nie tylko goła pensja
  2. Rosyjski superdron już prawie gotowy. Jest niewidzialny i ma na pokładzie 6 ton bomb
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)\
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News