Kibice policja informacje
.
Autor Piotr Bernaciak - 19 Stycznia 2020

50 kibiców z Polski zostało zatrzymanych. Policja ujawnia szczegóły smutnego zdarzenia

Kibice polskich drużyn mieli zamiar doprowadzić do ustawki na terenie lasu. O całej akcji postanowiła opowiedzieć policja, podając dokładne szczegóły. Z pewnością nie brzmią one dobrze.

Kibice polskich klubów mieli zamiar doprowadzić do ustawki, a więc bezpośredniego pojedynku. Fani dwóch zwaśnionych drużyn umówili się w odosobnionym miejscu, by wyrównać rachunki. Sprawa wyglądała bardzo poważnie i mogliśmy obawiać się, że wiele ludzi będzie poszkodowanych w zaistniałych okolicznościach. O wszystkim informują polscy funkcjonariusze.

Dowiadujemy się, że zdarzenie miało mieć miejsce w lesie nieopodal jednego z większych polskich miast. Policjanci na szczęście zapobiegli rozlewowi krwi, jednak było naprawdę blisko niebezpiecznej akcji. Nie da się ukryć, że jedynie szybkie i zdecydowane działania pozwoliły na udaremnienie zdarzenia.

Kubacki stracił szansę na zdobycie prawdziwej fortuny. Od sukcesu dzieliło go kilka punktówKubacki stracił szansę na zdobycie prawdziwej fortuny. Od sukcesu dzieliło go kilka punktówCzytaj dalej

Kibice chcieli doprowadzić do zamieszek

Do ustawki miało dojść w jednym z lasów nieopodal autostrady A4 w okolicach Jaworzna. Kibice jednego z klubów z Rybnika oraz sympatycy znanej drużyny z Podkarpacia mieli zamiar w krwawy sposób wyjaśnić swoje porachunki, jednak do zdarzenia ostatecznie nie doszło. Wszystko dzięki działaniom policji, która poprzez skuteczne działanie zapobiegła bójce.

Co więcej, funkcjonariusze informują, że zatrzymano 50 osób, które miały zamiar brać udział w bezpośrednim pojedynku kibiców. Po szczegółowym śledztwie na miejscu wręczono siedem mandatów, a kibole rozjechali się do domów.

Kibice zostali ukarani przez policję

Wydaje się, że policjanci powinni potraktować kiboli ostrzej, jednak przepisy w tym momencie nie przepisują innego rozwiązania niż mandaty w momencie, gdy nie doszło do rozlewu krwi. Pozostaje jedynie cieszyć się, że sprawa została wyjaśniona w tak szybki i bezkontaktowy sposób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ
  2. Robert Lewandowski wrócił na boisko w wielkim stylu. Polak strzelił 31. gola, co za mecz
  3. Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopoty
  4. Kultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeni
  5. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News