Kibice
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Maja 2020

Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka

Kibice boleśnie odczuli skutki pandemii koronawirusa. Od ponad dwóch miesięcy wstrzymane są niemal wszystkie rozgrywki piłkarskie i dopiero w ostatnich dniach do gry wróciła jedynie niemiecka Bundesliga. Wkrótce grę wznowi również polska Ekstraklasa, a jej władze już planują, jak umożliwić kibicom oglądanie spotkań nie tylko w telewizji, ale i na trybunach.

Kibice piłkarscy po kilku tygodniach przerwy w ostatni weekend mogli nacieszyć się grą zawodników występujących w Bundeslidze, a już wkrótce będą mogli też oglądać zmagania na polskich boiskach. Jak się okazuje, PZPN pracuje również nad rozwiązaniem, które pozwoliłoby organizować mecze przy obecności kibiców na stadionach.

Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego synaTragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego synaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Kibice mogą już wkrótce wrócić na stadiony Ekstraklasy

Pojawiły się kolejne świetne wiadomości dla wszystkich sympatyków piłki nożnej w Polsce. W miniony weekend mogli oni śledzić rozgrywki u naszych zachodnich sąsiadów, którzy jako pierwsi wznowili grę po przerwie wywołanej pandemią koronawirusa, a już za kilka dni odbędą się mecze Pucharu Polski i Ekstraklasy. Teraz dowiadujemy się, że PZPN opracował również plan, który pozwoliłby kibicom na oglądanie spotkań z trybun.

“Super Express” podał informację, że Polski Związek Piłki Nożnej wysłał do premiera Mateusza Morawieckiego specjalne pismo, w którym przedstawił plan stopniowego wracania do normalności na stadionach. Proces odbywałby się oczywiście z uwzględnieniem niezbędnych środków ostrożności. Pierwszy jego etap zakłada zapełnienie każdego z sektorów danego obiektu w maksymalnie 20 procentach.

Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliJarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofiliCzytaj dalej


PZPN opracował specjalny plan. Wszystko zależy od decyzji premiera

Liczba obecnych na stadionie kibiców miałaby początkowo nie przekroczyć 999, więc formalnie meczu nie możnaby uznać za imprezę masową. Wszyscy musieliby nosić maski, a bilety kupić wcześniej przez internet. Organizatorzy spotkania zadbaliby natomiast o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa jak odpowiedni dystans, środki dezynfekcji oraz plan wejścia na stadion i jego opuszczenia. Na razie nie wiemy jednak kiedy plan PZPN mógłby wejść w życie. Wszystko zależy od decyzji premiera Morawieckiego. To on będzie miał decydujący głos w tej sprawie.

Źródło: “Super Express”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News