Kibice
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Kwietnia 2020

Jest decyzja ws. szefowej gangu kiboli. Totalna kompromitacja organów ścigania

Kibice piłkarscy niestety nie ograniczają się jedynie do dopingowania swojej drużyny. W Polsce wciąż działają grupy kiboli trudniące się przestępczą działalnością. Słowacka policja zatrzymała szefową gangu składającego się z pseudokibiców Cracovii. Pojawiły się jednak problemy z ekstradycją podejrzanej do kraju.

Kibice piłkarscy cieszą się w wielu Polsce złą sławą z uwagi na grupy przestępcze, których członkami są bandyci identyfikujący się z poszczególnymi drużynami. Na Słowacji doszło do zatrzymania Magdaleny K. prowadzącej nielegalny proceder wraz z grupą kiboli Cracovii.

Gwiazdor piłki nożnej kpi z Lewandowskiego. Media zamarły. Gwiazdor piłki nożnej kpi z Lewandowskiego. Media zamarły. "Nie jest legendą"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Kibice zajmowali się działalnością przestępczą

Pod koniec lutego słowacka policja dokonałą zatrzymania Magdaleny K. podejrzanej o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą składającą się z kiboli Cracovii Kraków. Od tamtego czasu kobieta wciąż nie została wydana polskim organom ścigania. Jak donosi “Gazeta Wyborcza” prawnicy oskarżonej starają się dowieść, że w Polsce nie może ona liczyć na uczciwy proces.

Zapytana o komentarz Prokuratura Krajowa potwierdziła w rozmowie z dziennikarzami gazety, że Słowacy skierowali do niej oficjalne zapytanie o przedstawioną przez prawników Magdaleny K. linię obrony. Niestety odpowiedź polskiej strony nie została ujawniona.

Adam Małysz przekazał dramatyczne wiadomości. Przyszłość polskich skoków wisi na włosku. Adam Małysz przekazał dramatyczne wiadomości. Przyszłość polskich skoków wisi na włosku. "Są zwolnienia"Czytaj dalej


Słowacka prokuratura zatrzymała Polkę kierującą handlem narkotykami

Kierowana przez zatrzymaną grupa przestępcza miała zajmować się handlem narkotykami. Kobieta miała w czasie swoich “rządów” wśród społeczności kiboli Cracovii sprowadzić do Polski ponad 5,5 tony marihuany, wartej około 88 milionów złotych i 120 kilogramów kokainy. Dodatkowe zarzuty dotyczą utrudniania postępowania, składania fałszywych zeznań i nakłaniania do podobnego procederu innych osób.

Magdalena K. od niemal dwóch miesięcy przebywa w słowackim areszcie, gdzie trafiła po zatrzymaniu w miejscowości Zvolen. Wcześniej poszukiwana była przez Interpol i wydano za nią Europejski Nakaz Aresztowania. Kobieta związana jest z zatrzymanym kilka miesięcy temu przywódcą pseudokibiców Cracovii Mariuszem Z. pseudonim "Zielony".

W ciągu 60 dni kraj, na terenie którego doszło do zatrzymania przestępcy, powinien wydać decyzję w sprawie ekstradycji. W przypadku Magdaleny K. czas ten dobiega końca.

Źródło: Gazeta Wyborcza

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News