Kibice powrót stadiony Ekstraklasa Mateusz Morawiecki
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 27 Maja 2020

Premier przekazał fantastyczne wieści. Jest decyzja w sprawie powrotu kibiców na polskie stadiony, znamy szczegóły

Kibice już niebawem wrócą na polskie stadiony. Najnowsza decyzja rządu wskazuje na to, że doczekamy się niedługo decyzji o przywróceniu widzów w trakcie wydarzeń sportowych. Pojawiły się już pierwsze szczegóły tego typu decyzji. Fani polskich drużyn na pewno będą zadowoleni.

Kibice nie mogą wchodzić na trybuny podczas wydarzeń sportowych w Polsce już od ponad dwóch miesięcy. Wówczas niemalże wszystkie mecze i spotkania zostały zawieszone i nawet piłkarze nie mieli możliwości prowadzenia dalszej rywalizacji. Pierwsze doniesienia wskazywały na to, że fani mogą nie wrócić na obiekty sportowe aż do końca roku, co byłoby fatalną informacją.

Dla wielu klubów mogłoby to nawet poskutkować koniecznością obcięcia wydatków i znaczącej zmiany w zakresie funkcjonowania drużyny. Teraz jednak pojawiły się bardzo dobre wiadomości. Wiele wskazuje na to, że kibice jednak będą mogli wchodzić na stadiony i to znacznie szybciej, niż spodziewaliśmy się tego jeszcze kilka tygodni temu. Nowe informacje są bardzo optymistyczne.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Dramat polskiego mistrza świata. Czuje się coraz gorzej, ma problem z najprostszymi czynnościamiDramat polskiego mistrza świata. Czuje się coraz gorzej, ma problem z najprostszymi czynnościamiCzytaj dalej

Kibice wrócą na stadiony już niebawem

- Pracujemy nad odpowiednim protokołem, który by umożliwił jakąś obecność, niepełną. Pamiętamy, że na meczach jedna osoba w bardzo szybki sposób jest wstanie przetransmitować tę chorobę na wiele osób i potem z powrotem liczba zakażonych wzrasta - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki, wskazując na plan powrotu kibiców.

Spekuluje się nad różnymi wariantami powrotu kibiców. Jedni mówią o liczbie 999 fanów na obiekcie, inni dodają, że liczba mogłaby wynosić nawet 20% pełnego zapełnienia obiektu. W niektórych przypadkach mogłoby to być więc nawet ponad 5000 osób na jednym meczu. Póki co nie powiadomiono, w jaki sposób miałoby to zostać zorganizowane przez władze klubów.

Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego zawodnika. Miesięczna córeczka gwiazdora nie żyjeOlbrzymia tragedia w rodzinie słynnego zawodnika. Miesięczna córeczka gwiazdora nie żyjeCzytaj dalej

Kibice znów zawitają na mecze Ekstraklasy

Mateusz Morawiecki poinformował, że trwają rozmowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej na temat tego, kiedy uda się przeprowadzić akcję powrotu kibiców na stadiony. Pozostaje nam cieszyć się, że rzeczywiście wiele wskazuje na to, że dojdzie do tego całkiem szybko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna szansa dla polskiej granicy. Może mienić wiele
  2. Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w Radomiu
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Biedronka rusza z promocją na Dzień Dziecka. Za każde wydane 50 zł czeka cię miła niespodzianka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News