Kibice
Instagram/Julia Nowak
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Kwietnia 2020

Dziewczyna reprezentanta Polski kusi odważnym zdjęciem. Modelka pokazała odsłoniła naprawdę dużo (FOTO)

Kibice reprezentacji Polski nie wyobrażają sobie linii obrony Biało-Czerwonych bez Jana Bednarka. Stoperowi "Świętych" powodzi się nie tylko na murawie, ale również w życiu osobistym. Jego piękna partnerka Julia Nowak opublikowała kuszące zdjęcie na Instagramie. Co za figura!

Jan Bednarek mieszka wraz ze swoją miłością w Southampton, gdzie przeprowadził się w 2017 roku po transferze z Lecha Poznań. "Święci" zapłacili za Polaka aż 6 mln euro, ale początkowo stoper miał problemy z regularną grą. Wszystko zmieniło się, gdy zespół objął Ralf Hasenhuttl, który konsekwentnie stawia na Bednarka.

Andrzej Gołota żyje jak król. Jego dom i kolekcja samochodów robią wrażenie (FOTO)Andrzej Gołota żyje jak król. Jego dom i kolekcja samochodów robią wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

Kibice doceniają Bednarka, ale to jego partnerka wprawia internautów w zachwyt

24-letni wychowanek Lecha Poznań zbiera bardzo pochlebne recenzje za swoje występy w Southampton. Polski stoper zagrał w tym sezonie w 32 meczach "Świętych". Raz udało mu się wpisać na listę strzelców. Bednarek wydaje się pewniakiem do wyjazdu na Euro 2021. Trudno również wyobrazić sobie podstawową jedenastkę Biało-Czerwonych bez niego. Obok gracza Southampton na środku defensywy zapewne wystąpi Kamil Glik.

Piękniejsza połówka Bednarka również robi karierę. Julia Nowak jest wziętą modelką, a rezultaty jej pracy czasem możemy podziwiać na Instagramie kobiety. Tym razem piękna Julia postawiła na zieloną bluzkę i tło oraz uwodzicielską pozę. Skąpy strój odsłania biust i brzuch modelki. Fani nie kryją zachwytu nad opublikowanym przez nią fotografię. Sama zainteresowana również jest zadowolona ze zdjęcia. "Dobrze mi w zielonym" - pisze.

Robert Lewandowski pokazał nową fryzurę. Fani porównują go do znanego piosenkarza (FOTO)Robert Lewandowski pokazał nową fryzurę. Fani porównują go do znanego piosenkarza (FOTO)Czytaj dalej

Internauci rozpływają się nad Julią Nowak

Komentarze pod wpisem są bardzo pochlebne. "W każdym kolorze ci dobrze" - pisze jeden z internautów. "Zjawiskowa" - zachwyca się kolejny. "Piękne zdjęcie" - dodaje inny. Najtrafniej całość określa chyba jednak wpis o treści "ładnemu we wszystkim ładnie". Nie da się ukryć!

Julia Nowak

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News