Kibice
Pixabay
Autor Piotr Mika - 29 Września 2020

Kibol Lecha Poznań porwał mężczyznę i wywiózł za miasto. Tego, co mu zrobił, nie zapomni do końca życia

Kibice piłkarscy nierzadko wchodzą w konflikt z prawem, jednak sprawa jednego z bojówkarzy Lecha Poznań jest niezwykła. Wraz ze swoją wspólnikiem porwał on mężczyznę, który jak twierdzi, był mu winny pieniądze. Oskarżeni pobili ofiarę i wywieźli za miasto. To jednak nie był koniec jego katuszy.

Kibice to bardzo specyficzna grupa społeczna. Większość oczywiście chodzi na mecze w celu obejrzenia widowiska sportowego, jednak część fanów danej drużyny za punkt honoru obiera sobie zwalczanie kibiców nielubianych klubów. Jeden z kiboli Lecha Poznań wszedł jednak w konflikt z prawem z powodów finansowych, a to co zrobił swojej ofierze, jest nie do pojęcia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Ważne ostrzeżenie GIF: wycofano grupy leków z aptek. Mogą być niebezpieczne dla zdrowia
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Carlitos i jego ukochana spadli z ogromnej wysokości. Para walczy o życieCarlitos i jego ukochana spadli z ogromnej wysokości. Para walczy o życieCzytaj dalej

Kibice znów nie mają dobrej prasy

W Polsce od lat walczy się o to, by ograniczyć bandyckie zachowania na stadionach, wielu fanów sportowych emocji stara się walczyć ze stereotypami kibiców-chuliganów. Niestety, takie sytuacje jak ta kibola Lecha Poznań bardzo to utrudnia.

W najbliższym czasie ma dojść do ogłoszenia wyroku sądu w sprawie Bartosza N., kibica Kolejorza oraz Piotra Z. Mężczyźni mieli w 2015 roku dopuścić się obrzydliwego czynu. Najpierw pobili oni innego mężczyznę, potem wywieźli go za miasto, gdzie zgwałcili za pomocą wibratora, sprawiając mu ogromny ból. W ten sposób oskarżeni chcieli odzyskać pieniądze od ofiary.

Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Piękna dziewczyna reprezentanta Polski wrzuciła gorące zdjęcie. Założyła bikini, ale wszystko widać (FOTO)Czytaj dalej

Jest nagranie ze zdarzenia

Sprawa do sądu trafiła dopiero w 2017 roku, ale okazało się, że sprawa jest dobrze udokumentowana. Prokuratura twierdzi, że całe zdarzenie zostało nagrane przez samych oprawców. Mimo istnienia wideo ze zdarzenia, mężczyźni nie przyznają się do winy.

Prokuratura domaga się kar 15 lat pozbawienia wolności dla Bartosza N. oraz 20 lat dla Piotra Z. Mimo że wyrok mieliśmy usłyszeć w poniedziałek, sąd tego nie zrobił, informując jedynie, że na wynik postępowania będziemy musieli poczekać jeszcze miesiąc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fotoradar zrobił mu zdjęcie w idealnym momencie. Dostanie mandat za korzystanie z telefonu?
  2. Lidl wycofuje wadliwy produkt. Ma go wielu Polaków, może wybuchnąć
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News