Kibice
Instagram/Karolina Bojar
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 30 Kwietnia 2020

Najpiękniejsza polska sędzia wychodzi za mąż. To będzie naprawdę gwiazdorska para (FOTO)

Kibice polskiej piłki okrzyknęli Karolinę Bojar mianem najpiękniejszej polskiej sędzi. Okazuje się jednak, że urodziwa pani arbiter jest już zajęta i planuje ślub. Jej wybrankiem jest kolega po fachu, doskonale znany kibicom Ekstraklasy.

Bojar związała się z sędzią Ekstraklasy Danielem Stefańskim. Plotki na temat ich związku nasiliły się, gdy oboje wrzucali na swoje InstaStories wideo z wyjazdu do Tajlandii. Okazało się, że plany pary polskich arbitrów są poważne.

Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa

Kibice zauroczeni piękną sędzią

Daniel Stefański poprosił Bojar o rękę, a ta się zgodziła. - Chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem! Powiedziałam TAK w przepięknej, szmaragdowej wodzie laguny Pileh na wyspach Phi Phi. Jestem szczęśliwa na myśl, że nasza miłość, wyjątkowa przyjaźń, wspólne treningi i dyskusje o boiskowych kontro będą trwały wiecznie. Kocham Cię - napisała Karolina Bojar na Instagramie.

Wciąż nie wiadomo kiedy para weźmie ślub. Karolina Bojar zamierza chronić swoją prywatność i zapowiada, że ceremonia zostanie utrzymana w tajemnicy. - Bardzo cenimy sobie z Danielem prywatność, dlatego z pewnością takiej informacji nie podamy do wiadomości publicznej, natomiast o samym fakcie zaślubin z przyjemnością poinformujemy. W tym temacie to chyba tyle - pisze.

To koniec sezonu w Europie? Nowa inicjatywa ma zakończyć rozgrywki na całym kontynencieTo koniec sezonu w Europie? Nowa inicjatywa ma zakończyć rozgrywki na całym kontynencieCzytaj dalej

Pierwsza para sędziów w polskim sporcie

Karolina Bojar sędziuje mecze w niższych ligach w województwie małopolskim. Jako sędzia piłkarska zadebiutowała w 2015 roku, a miłością do piłki nożnej zarazili ją dziadkowie. Z kolei Daniel Stefański od 2009 roku prowadzi mecze Ekstraklasy. Sędziował również na mistrzostwach Europy U-19, w Lidze Europy oraz w Lidze Mistrzów.

Parze nie przeszkadza duża różnica wieku. Sędzia z Bydgoszczy ma 42 lata i jest o 20 lat starszy od swojej wybranki. Wierzymy, że to dobra decyzja i nie trzeba było jej konsultować z VAR!

Karolina Bojar

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Odmrożenie granic" w Polsce. Minister wyjawiła szczegóły i podała jeden termin
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Biedronka z przytłaczającą okazją. Połowę zakupów dostaniesz za darmo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News