kłótnia
Pixabay
Autor Piotr Mika - 3 Września 2020

Reprezentanci Polski pokłócili się na Instagramie. Pyskówka jak z piaskownicy (FOTO)

Kłótnia w zespole to coś czego nawet w zawodowym sporcie czasami nie da się uniknąć. Wśród zawodników, z których przecież każdy ma inny charakter, zawsze może dojść do różnych spięć, jednak wszyscy sportowcy, zwłaszcza z jednej kadry, powinni się szanować. Tego jednak zabrakło w sprzeczce, jaka wywiązała się niedawno na Instagramie.

Kłótnia dwóch reprezentantów Polski to niecodzienny widok, zwłaszcza gdy jest publiczna i toczy się na... Instagramie. A jednak mogliśmy być świadkiem tego sporu pomiędzy dwoma zawodnikami występującymi w naszych narodowych barwach, a wszystko wygląda bardziej jak kłótnia dzieci niż dorosłych mężczyzn.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?
Nie żyje legendarny sportowiec. Przed śmiercią wykryto u niego COVID-19Nie żyje legendarny sportowiec. Przed śmiercią wykryto u niego COVID-19Czytaj dalej

Kłótnia dwóch zawodników polskiej kadry

Co może się stać gdy wrzucisz na Instagram zdjęcie z butelką piwa, przy którym świętowałeś swoje urodziny? Wydaje się, że nic strasznego, jednak Arkadiusz Moryto, reprezentant Polski w piłce ręcznej przekonał się, że nie wszystkim może się to spodobać.

Polski skrzydłowy, na co dzień występujący w Łomży Vive Kielce, opublikował zdjęcie z butelką piwa właśnie tej marki, która sponsoruje jego klub, co opatrzył podpisem - Wczoraj obchodziłem swoje 23 urodziny. Jak świętowałem? Tylko z Łomżą. Ja wybrałem pszeniczne o smaku mango-marakuja. A Wy? Które polecacie?.

kłótnia

Robert Lewandowski nie ochrzcił swojej córki. Znamy powody jego decyzjiRobert Lewandowski nie ochrzcił swojej córki. Znamy powody jego decyzjiCzytaj dalej

Pyskówka na Instagramie jak z piaskownicy

To w jakiś sposób nie spodobało się innemu kadrowiczowi, Kamilowi Syprzakowi. Obrotowy Paris Saint-Germain w bardzo wymowny i nieprzyjemny sposób skomentował jego zdjęcie na Instagramie.

kłótnia

W obronie kolegi stanął też inny zawodnik Łomży Vive Kielce Arciom Karalok, ale Syprzak nie dawał za wygraną.

kłótnia

kłótnia

Trudno tak naprawdę zorientować się, czy Kamil Syprzak specjalnie chciał sprowokować Morytę, czy tylko zażartował w niewybredny sposób, a odpowiedzi innych odebrał jako atak. Tak naprawdę cała sytuacja nie powinna mieć miejsca, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy dojdą do porozumienia przed kolejnymi spotkaniami kadry.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 500 plus nie tylko na dziecko? Przełomowy wyrok rozszerzy grono beneficjentów?
  2. Niezwykłe odkrycie naukowców. Na Księżycu jest tlen, a jego powierzchnia rdzewieje
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Donald Tusk postanowił zmienić przyzwyczajenia. Polityk zaskoczył przechodniów w rodzinnym Gdańsku

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News