Kobe Bryant
Instagram/Kobe Bryant
Autor - 6 Lutego 2020

Żona Kobego Bryanta wciąż opłakuje swoją córkę. Jej wpis poruszył miliony internautów

Kobe Bryant zmarł 26 stycznia podczas katastrofy swojego helikoptera. Jego żona ciągle opłakuje nie tylko jego, ale i córkę, która leciała razem z nim. Jej wpis poruszył internautów.

Kobe Bryant zginął w strasznej katastrofie. Towarzyszyło mu jeszcze łącznie osiem osób, w tym jego 13-letnia córka. Teraz hołd zmarłej Giannie postanowiła oddać jej matka - Vanessa Bryant. Jej słowa są bardzo wzruszające.

Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieciŚmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieciCzytaj dalej

Kobe Bryant zmarł 26 stycznia

Legendarny koszykarz miał ze swoją żoną umowę. Nigdy nie mieli latać razem samolotem w razie ewentualnego wypadku. Taką informację podał magazyn "People". Tak miało się stać na wypadek, gdyby jednemu z nich coś się stało, tak by drugie mogło wychowywać swoje dzieci. Para łącznie miała cztery córki. Jedna z nich - Gianna - niestety zginęła w katastrofie razem ze swoim ojcem.

Kobe Bryant pięć razy zdobył pierścień mistrzowski ligi, dwa razy został uznany MVP finałów, a w 2008 roku został MVP ligi. Przez całą karierę reprezentował Los Angeles Lakers. Był prawdziwą legendą NBA. Vanessa Bryant nadal nie może pogodzić się ze stratą swojego męża oraz córki. Na swoim Instagramie podzieliła się swoimi odczuciami na ten temat.

"Kobe Bryant był niesamowitym ojcem"

- Moja Gianna. Boże, tęsknię za tobą. Miałem szczęście, że budziłam się, widząc twoją wspaniałą twarz i niesamowity uśmiech przez 13 lat. Chciałbym, żeby tak było do ostatniego tchu. Mama kocha cię nieskończenie - napisała w mediach społecznościowych. Dalsza część wpisu jeszcze bardziej chwyciła za serce.

- Moje dziewczyny i ja chcemy podziękować milionom ludzi, którzy okazali wsparcie i miłość w tym okropnym czasie. Dziękuję za wszystkie modlitwy. Zdecydowanie ich potrzebujemy. Jesteśmy całkowicie zdruzgotani nagłą utratą mojego uwielbianego męża, Kobe – niesamowitego ojca naszych dzieci; i moja piękna, słodka Gianna – kochająca i cudowna córka oraz niesamowita siostra Natalii, Bianki i Capri - napisała Vanessa Bryant.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  2. Mistrz świata nie wystąpi w Willingen. Pokonała go nagła choroba
  3. Wyjaśniła się przyszłość Roberta Kubicy. BMW ogłosiło swój skład
  4. Gwiazda Fame MMA zawalczy z zawodowym fighterem. "Będzie gorąco"
  5. Niedawno grali w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Teraz są na skraju upadku
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News