Kobe Bryant
East News
Autor Bartosz Goluch - 12 Lutego 2020

Opublikowano nagranie z katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Sceny mrożą krew w żyłach (WIDEO)

Kobe Bryant zginął w katastrofie prywatnego helikoptera do której doszło 26 stycznia tego roku. Legenda Los Angeles Lakers leciała razem ze swoją córką oraz siedmioma innymi osobami. Wszyscy zginęli. Amerykański CBS publikuje nagranie z wypadku śmigłowca.

Kobe Bryant zginął w okolicy Calabasas, około 65 kilometrów od Los Angeles. Media podają, że jego maszynie brakowało zaledwie 5 minut do lądowania w LA. Przyczyną wypadku był błąd pilota wynikający ze złych warunków atmosferycznych. Maszyna nie powinna wlatywać w gęstą mgłę, co też przyczyniło się do tragicznej w skutkach katastrofy.

Żona Kamila Stocha opowiedziała o zaręczynach. Żona Kamila Stocha opowiedziała o zaręczynach. "Trzy lata musiałam czekać"Czytaj dalej

Kobe Bryant nie żyje. Media publikują nagranie z wypadku

Amerykańska stacja CBS w wieczornym wydaniu wiadomości zaprezentowała nagranie z katastrofy śmigłowca Bryanta. Wideo przysłał telewizji jego autor Michael Dyer, który w dniu wypadku jeździł rowerem po wzgórzach w okolicy Calabasas, gdzie doszło do tragedii.

- W powietrzu unosił się zapach płonącego paliwa, dym był tak gęsty, że oddychało się z trudem - relacjonował na antenie.Dodał również, że słyszał dźwięk silnika nisko lecącego śmigłowca, jednak nie był w stanie dostrzec go we mgle. Po chwili usłyszał huk i wraz z towarzyszącą mu osobą pojechał na miejsce zdarzenia. Jak twierdzi, tuż po przybyciu na miejsce tragedii oboje wiedzieli, że nikt nie miał prawa przeżyć wypadku.

Ceremonia pogrzebowa Kobego Bryanta oraz pozostałych 8 osób odbędzie się 24 lutego w hali Staples Center w Los Angeles, w której swoje mecze rozgrywa zespół Lakers. Bryant rozegrał w barwach Jeziorowców 17 sezonów. W tym czasie sięgnął z kalifornijskim zespołem po sześć tytułów mistrzowskich. Bryant był również złotym medalistą olimpijskim z Londynu i Pekinu z reprezentacją USA.

Po karierze sportowej słynny koszykarz zajął się biznesem. Jego majątek był sacowany na pawie 2 mld dolarów. Kobe Bryant osierocił trzy córki. Pozostawił również żonę Vanessę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki transfer w Ekstraklasie. Reprezentant Polski jest blisko odejścia do nowego klubu
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Arkadiusz Milik ukarany przez władze. Śmieszna decyzja włodarzy ligi wzbudziła wielkie kontrowersje
  4. Wielokrotny reprezentant Polski ostro komentuje piłkarza Legii. "Nie jest kandydatem na gwiazdę"
  5. Legia Warszawa poniesie karę za obrzydliwe zachowanie kibiców. Wymowne słowa rzecznika PZPN
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News