kobieta Eugenie Bouchard
Instagram - Eugenie Bouchard
Autor Piotr Bernaciak - 27 Kwietnia 2020

Przedstawiamy najgorętszą tenisistkę świata. Ma miliony fanów i osiąga wielkie sukcesy w młodym wieku (FOTO)

Kobieta ciesząca się ogromnym zainteresowaniem fanów to oczywiście Eugenie Bouchard. Nawet pomimo epidemii i braku występów wciąż cieszy się ona gigantycznym zainteresowaniem ze strony fanów. Przedstawiamy najgorętszą tenisistkę świata.

Kobieta występuje na światowych kortach już od wielu lat. Wielkie sukcesy święciła już w wieku juniorki i stało się jasne, że w jej przypadku mamy do czynienia z ogromnym talentem. Co ciekawe, wiele tenisistek ma problem z tym, by osiągnąć popularność także w mediach społecznościowych i utrzymywać ją nawet w przypadku dłuższego braku gry. Kanadyjka nie ma z tym większego problemu.

Przedstawiamy jedną z najpiękniejszych, a zdaniem wielu wręcz najpiękniejszą z kobiet związanych ze sportem. Eugenie Bouchard udowadnia, że można połączyć sukcesy na polu sportowym z tymi marketingowymi. Obecnie cieszy się ona zainteresowaniem w postaci dwóch milionów fanów w mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieZ ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieCzytaj dalej

Kobieta odniosła ogromny sukces

Eugenie Bouchard zadebiutowała w światowym tenisie jeszcze jako 15-latka, gdy zdołała ograć starsze przeciwniczki na drodze do mistrzostwa Kanady do lat 18. W 2012 roku osiągnęła gigantyczną sławę, gdy udało jej się wygrać na juniorskim Wimbledonie. Od 2014 roku możemy mówić o niej jako o jednej z najlepszych tenisistek na świecie zgodnie z rankingiem WTA.

Kobieta doskonale radzi sobie również w świecie mediów społecznościowych, czego brakuje często nieco starszym od niej koleżankom. Z pewnością to właśnie Eugenie Bouchard jest jedną z osób, dzięki którym coraz więcej mówi się o sporcie kobiecym na najwyższym poziomie. Wszystko dzięki świetnej grze, ale też umiejętnym korzystaniu ze środków masowego przekazu.

Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)Czytaj dalej

Kobieta zyskała ogromną popularność

PRZEDSTAWIAMY PIĘKNĄ EUGENIE BOUCHARD:

Kobieta Eugenie Bouchard

Kobieta Eugenie Bouchard

Kobieta Eugenie Bouchard

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Decyzja zapadła. Obostrzenie przedłużono, jest zapis w Dzienniku Ustaw
  2. Mężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policji
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News