Kobieta
instagram.com/gabigoddard
Autor Aleksy Kiełbasa - 20 Sierpnia 2020

Afera na siłowni w Sydney. Kobieta swoim strojem miała zgorszyć nastolatków. Kuriozalna sytuacja

Większość kobiet dba o ładny i wygodny strój na siłowni. Jest to coś absolutnie normalnego, choć nie wszyscy to akceptują. Przekonała się o tym Gabie Goddard, australijska trójboistka siłowa oraz modelka. Ostatnio 27-latka została wyrzucona z jednej siłowni w Sydney, ponieważ swoim zbyt skąpym ubiorem miała źle działać na ćwiczących w tym samym pomieszczeniu nastolatków, choć wybrała dla siebie typowy zestaw.

Kobieta na siłowni to już powszechnie znany widok. Panie do ćwiczeń zabierają się równie chętnie jak Panowie. Podobnie jak oni chcą mieć wygodny i dobrze prezentujący się strój. Jednak nie wszyscy taki stan rzeczy potrafią zaakceptować. Gabie Goddard to australijska trójboistka siłowa oraz modelka, która niedawno została wyproszona z jednej z siłowni w Sydney, ponieważ... swoim zbyt skąpym strojem miała źle wpływać na przebywających w tym samym miejscu nastolatków. Tyle że 27-latka ubrana była w powszechnie wybierany przez Panie strój sportowy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Morawiecki zapowiedział zasiłek dla rodziców. Aby go otrzymać, spełniony musi być jednak jeden warunek
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Prawdziwy dramat w ośrodku wypoczynkowym na zachodzie Polski. Druzgocące odkrycie

Kobieta posądzona o nieodpowiedni strój

Gabie Goddard została wyproszona z siłowni przez jej właścicielkę. Kobieta twierdziła, że zgłosiła się do niej nauczycielka jednego z liceum, która również przebywała w obiekcie. Według pedagog, 27-letnia trójboistka i modelka miała ba sobie zbyt skąpy strój, który miał negatywnie oddziaływać na ćwiczących w jej pobliżu nastolatków. Gdy australijska sportsmenka dowiedziała się o tym, napisała list do szkoły, w której pracuje nauczycielka. Tylko że placówka poinformowała, iż... nikt na nią nie złożył skargi.

Przykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywoPrzykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywoCzytaj dalej


Gabbie Goddard nagłośniła sprawę

Australijka napisała do szkoły w list o następującej treści:

„Szkoła utrwala wartości, które są ewidentnie szkodliwe. Żyjemy w świecie, w którym nastolatkowie mają pierwszeństwo przed kobietami i to kobiety są karane za skłonność chłopców i mężczyzn do uprzedmiotawiania nas. Strój, jaki miałam na sobie nie był nieuzasadniony. Wiele razy ćwiczyłam w nim na siłowni i nie było żadnej skargi"

Jak poinformowała szkoła, żadna z nauczycielek pracujących w placówce nie złożyła na Gabbie Goddard skargi. Zatem okazało się, że to właścicielce siłowni nie spodobał się strój 27-latki. Jak podaje portal ftinessvolt.com, to właścicielka miała zapytać się pedagog, co sądzi o stroju modelki.Kobieta strój

Gabbie Goddard nagłośniła sprawę w mediach i koniec końców wybrała do ćwiczeń inną siłownie. Ponadto jak mogliście zobaczyć wyżej, zaprezentowała strój, w którym była w trakcie tej sytuacji na siłowni. Trzeba przyznać, że wygląda on jak wiele outfitów wybieranych przez panie do ćwiczeń. Trudno zrozumieć, dlaczego tak potraktowano Gabbie.

Źródło: fitness.wp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda może mówić o prawdziwym nieszczęściu. Jej konta są puste z powodu oszustwa
  2. Szokujący eksperyment. Miliony genetycznie zmodyfikowanych komarów wypuszczono na wolność
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News