Jagiellonia przegrała z Olympiakosem
JagaTV
Autor Piotr Bernaciak - 6 Lipca 2019

Kompromitacja Jagiellonii w sparingu z Olympiakosem [SKRÓT]

Jagiellonia Białystok mierzyła się wczoraj w sparingu z Olympiakosem Pireus. Piłkarze z Grecji boleśnie obnażyli wszelkie braki zawodników z Białegostoku. Mecz zakończył się wynikiem 0:5.

Jagiellonia Białystok przegrała z Olympiakosem Pireus aż 0:5, choć nikt nie spodziewał się, że w meczu towarzyskim piłkarze z Podlasia spiszą się w taki sposób. Po remisach Greków z Pogonią Szczecin i Lechią Gdańsk wydawało się, że aspirująca do walki o mistrzostwo Jaga osiągnie jeszcze lepszy wynik, jednak spotkanie zakończyło się kompromitacją Polaków.

Polskie trio w Napoli możliwe. Ancelotti obserwuje kolejnego Polaka

W składzie przeciwników Polaków nie zabrakło gwiazd. Na boisko w Sulejówku wybiegli między innymi znany z wielu występów w reprezentacji Grecji Kostas Fortounis czy Mathieu Valbuena, wielokrotny reprezentant Francji. Okazało się, że Grecy byli tego dnia zdecydowanie lepszym zespołem od Jagiellonii, wykorzystując skutecznie niemal wszystkie swoje sytuacje strzeleckie.

Jagiellonia przegrała z Olympiakosem aż 0:5

- Trzeba przyznać, że piłkarze Olympiakosu pokazali swoją dużą jakość i byli do bólu skuteczni. Każde ich wyjście praktycznie kończyło się bramką. My też mieliśmy przed przerwą dwie dobre sytuacje, ale nie oddaliśmy z nich celnego strzału. Przeciwnik był dużo lepszy, ale wiemy też, ilu zawodników po naszej stronie nie grało. Byliśmy osłabieni w najważniejszych częściach boiska - mówił dla oficjalnej strony internetowej Jagiellonii trener zespołu Ireneusz Mamrot.

(film - JagaTV)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News