Franck Ribery podpisze kontrakt
Autor Piotr Bernaciak - 20 Sierpnia 2019

Koniec spekulacji. Franck Ribery nowym kolegą klubowym reprezentantów Polski!

Franck Ribery ogłosił kilka miesięcy temu, że odejdzie z Bayernu Monachium wraz z zakończeniem sezonu. Pojawiały się wówczas plotki na temat kolejnego ruchu Francuza. Teraz wiemy już, gdzie przeniesie się były reprezentant Trójkolorowych.

Franck Ribery długo szukał sobie nowego klubu. Francuz jakiś czas temu zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z Bayernem, więc w internecie pojawiało się wiele spekulacji na temat jego przyszłości. Niektórzy twierdzili, że niemal na pewno zakończy on karierę, inni dodawali, że jest jeszcze na to za wcześnie, a piłkarz może sobie znaleźć nową drużynę o wysokiej klasie.

Okazało się, że zawodnik ostatecznie doszedł do porozumienia z klubem dobrze kojarzonym polskim kibicom. W przeszłości grało tam już dwóch reprezentantów Polski, a obecnie w zespole wciąż przebywają dwaj młodzi, zdolni piłkarze znad Wisły. Zapowiada się na to, że niebawem będą mogli oni na treningach uczyć się od doświadczonego Francuza, który ma trafić do Fiorentiny.

Fantastyczny gol Paulo Dybali. Jak on to zrobił?! [WIDEO]Fantastyczny gol Paulo Dybali. Jak on to zrobił?! [WIDEO]Czytaj dalej

Franck Ribery już niebawem podpisze kontrakt z Fiorentiną. Klub nie potwierdził jeszcze tej informacji, jednak zgodnie podają ją wszyscy włoscy dziennikarze, także ci cieszący się największym zaufaniem. Sam zawodnik zamieścił w mediach społecznościowych wymowny wpis, potwierdzając, że już niebawem możemy spodziewać się oficjalnej wiadomości podanej przez Violę.

Oznacza to, że Francuz zostanie nowym kolegą klubowym Barłomieja Drągowskiego i Szymona Żurkowskiego. Z pewnością obaj będą mieli okazję sporo nauczyć się od doświadczonego kolegi, który miał okazje uczestniczyć w meczach o najwyższą stawkę. Mówi się, że Fiorentina jest idealnym krokiem dla niemłodego przecież piłkarza, który zdaje sobie sprawę ze swojej sytuacji.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News