Kontuzja Andre Gomes
Autor Piotr Bernaciak - 3 Listopada 2019

Kość nigdy nie powinna się tak wygiąć. Ohydna kontuzja w Premier League (WIDEO)

Kontuzja, której nabawił się jeden z zawodników w meczu Premier League, wyglądała wyjątkowo drastycznie. Sam faulujący nie krył wielkiego wstydu za to, co zrobił. Wideo przedstawiającego moment odniesienia urazu nie powinni oglądać wrażliwsi kibice.

Kontuzja z dzisiejszego spotkania rozgrywanego w ramach Premier League wyglądała wyjątkowo przerażająco. Jeden z zawodników dopuścił się faulu, jednak gdy sam zobaczył, do czego doprowadziła jego agresywna gra, nie potrafił utrzymać emocji. Wokół cierpiącego zawodnika momentalnie zgromadzili się zawodnicy z całego boiska. Trzeba przyznać, że jego uraz wyglądał naprawdę drastycznie.

W trakcie spotkania Evertonu z Tottenhamem doszło do przerażającego wydarzenia, którego nie potrafili zrozumieć kibice z całego świata. Doskonale pokazało ono, do czego może prowadzić nadmierna agresja na boisku. W tym wypadku jeden z piłkarzy gospodarzy z pewnością będzie musiał pogodzić się z bardzo długą przerwą od gry. Wszystko wskazuje na to, że potrwa ona długie miesiące.

Bliski współpracownik Adama Nawałki obejmie zagraniczny klub. Będzie grał w europejskich pucharachBliski współpracownik Adama Nawałki obejmie zagraniczny klub. Będzie grał w europejskich pucharachCzytaj dalej

Kontuzja wyglądała naprawdę przerażająco

W 79. minucie gry Heung-Min Son został ukarany czerwoną kartką za przerażające wejście w nogi Andre Gomesa. Były piłkarz Barcelony padł na murawę, a Koreańczyk po chwili podszedł do rywala, by pomóc mu wstać. Zdał sobie jednak sprawę z tego, że będzie to niemożliwe. Portugalczyk złamał nogę, co uchwyciły kamery telewizji. Wszystko wydarzyło się na oczach kibiców z całego świata. Stopa była zupełnie wykręcona.

Pomocnik Tottenhamu był wyraźnie poruszony tym, co zrobił w ferworze boiskowej walki, jednak sędzia nie miał innego wyjścia niż ukaranie go czerwoną kartką. Andre Gomes został zniesiony z boiska na noszach dopiero po pięciu minutach. Wszyscy piłkarze na boisku byli naprawdę wystraszeni tym, co dzieje się z zawodnikiem Evertonu. Swoje zdanie wyrażali również kibice.

Kontuzja zawodnika Evertonu

- Mam nadzieję, że więcej nie zobaczymy tej powtórki w telewizji. Wyglądało to obrzydliwie - pisze jeden z komentujących na Twitterze, wyrażając swoje wielkie oburzenie wobec takiego ostrego faulu Heung-Min Sona.

Niewykluczone, że teraz czeka go bardzo surowa kara za ostre wejście w nogi rywala. Więcej informacji na temat skutków wślizgu powinniśmy poznać jutro. Poniżej prezentujemy nagranie przedstawiające kontuzję Portugalczyka, jednak ostrzegamy, że nie powinny go oglądać osoby wrażliwe.

andre gomes injury/andre gomes blessure

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News