Kontuzja piłkarz reprezentant
Unsplash
Autor Piotr Bernaciak - 25 Listopada 2019

Koszmarna kontuzja byłego reprezentanta Polski. Być może będzie musiał zakończyć karierę

Kontuzja jednego z byłych reprezentantów Polski może być dla niego prawdziwym wyrokiem. Dowiadujemy się, że być może będzie musiał przez nią zakończyć karierę. To może być cios nie tylko dla niego, ale i dla kibiców klubu.

Kontuzja piłkarza występującego przed laty w reprezentacji Polski z pewnością będzie sporą niespodzianką nie tylko dla zespołu, w którym występował, ale również dla wszystkich fanów polskiej piłki ligowej. Przez wiele lat zawodnik zapracował sobie na szacunek ze strony sympatyków i trudno było go nie doceniać za ciężką pracę w każdym spotkaniu ligowym.

O mało którym zawodniku w Ekstraklasie można powiedzieć, że daje z siebie wszystko niezależnie od tego, z kim musi się akurat mierzyć. To właśnie za to cenili go kibice, jednak w najbliższym czasie będą musieli pogodzić się z tym, że ich ulubieniec nie będzie mógł występować przez dłuższy czas. Dowiadujemy się, że Łukasz Broź nabawił się bardzo poważnej kontuzji.

Legenda światowego sportu będzie walczyć na Fame MMA? Pojawiło się wymowne zdjęcieLegenda światowego sportu będzie walczyć na Fame MMA? Pojawiło się wymowne zdjęcieCzytaj dalej

Kontuzja jednej z gwiazd Ekstraklasy

Łukasz Broź niestety nie pojawi się na boiskach Ekstraklasy w tym sezonie. Dowiadujemy się, że prawy obrońca Śląska Wrocław nabawił się bardzo poważnego urazu podczas jednego z treningów i stało się jasne, że czeka go dłuższa przerwa od występów w lidze. Pierwsze badania od razu wskazały na bardzo poważną dolegliwość defensora. Nie będzie on mógł zagrać już w tym sezonie.

Kontuzja Łukasza Brozia to zerwanie więzadeł krzyżowych przednich i bocznych w prawym kolanie. Taki uraz w jego wieku zdaniem wielu oznacza wyrok. Trudno oczekiwać, by kiedykolwiek udało mu się wrócić na poziom, który prezentował jeszcze do niedawna. W tym sezonie były reprezentant Polski był powszechnie chwalony i cieszył się z wielu pozytywnych opinii.

Kontuzja byłego reprezentanta Polski

Niektórzy obawiają się, że Broź może nie wrócić już do grania w Ekstraklasie i po zakończeniu rehabilitacji zakończyć karierę. Póki co zawodnik nie zdecydował się jeszcze na publiczne zabranie głosu w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fantastyczny mecz w Bundeslidze. Przegrywali do przerwy 0:3, potem doprowadzili do prawdziwego show
  2. Neymar płaci za bycie jego "kolegą". Można zarobić więcej, niż niektórzy piłkarze Ekstraklasy
  3. Polacy zagrają ze światową potęgą. Przedstawiamy koszyki przed losowaniem grup Euro 2020
  4. Samolot z polskimi kibicami został porwany. Zrobiło się niebezpiecznie, historia sprzed lat wciąż budzi emocje
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News