Kontuzja wideo
Twitter
Autor Piotr Bernaciak - 29 Stycznia 2020

Kontuzja, jaką trudno sobie wyobrazić. Sportowiec przedziurawił swoją twarz w trakcie meczu (WIDEO)

Kontuzja jednego ze sportowców wzbudziła ogromne poruszenie w internecie. Nic dziwnego, bowiem trudno jest wyobrazić sobie tego typu problem. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, które podbija internet.

Kontuzja należy do najgorszych wydarzeń w karierze każdego sportowca, choć jednocześnie niemal wszyscy z nich są pogodzeni z tym, że jest to po prostu ryzyko wpisane w ich zawód i muszą liczyć się z tym, że czasami przyjdzie im nabawić się urazu. Zazwyczaj są to jednak problemy mięśniowe, a w najgorszych rzypadkach dochodzi do złamań kości, które mogą wyłączyć zawodników z gry na dłużej.

Jeden ze sportowców nabawił się nietypowego urazu, który został uwieczniony na nagraniu. Wszystko wygląda tak kuriozalnie, że internauci zaczęli nawet twierdzić, że wszystko zostało sfabrykowane. Istotnie, rzadko kiedy spotykamy się z przypadkami tak dziwnych problemów zdrowotnych, które dodatkowo nie robią większego wrażenia na samym poszkodowanym.

Polski zawodnik łączony z Manchesterem United. Chcą go największe kluby świataPolski zawodnik łączony z Manchesterem United. Chcą go największe kluby świataCzytaj dalej

Kontuzja zawodnika wygląda przedziwnie

W trakcie jednego ze spotkań amatorskiej ligi rugby jeden z zawodników biorących udział w meczu musiał poradzić sobie z bardzo niecodziennym problemem, co zostało po zakończeniu starcia uwiecznione. Dowiedzieliśmy się bowiem, że jego twarz została... przedziurawiona. Niewątpliwie potrzebna była w tym wypadku natychmiastowa pomoc medyczna.

Rugbiści znani są ze swojej wybitnej wręcz wytrzymałości. Sam poszkodowany w tej sprawie zawodnik postanowił sobie jeszcze zażartować z całej sytuacji. Na nagraniu wziął łyk wody z bidonu, jednak cała ciecz wyciekła strumieniem przez dziurę w twarzy. Rugbista skwitował to jedynie zdziwionym spojrzeniem.

Kontuzja wyglądała bardzo niecodziennie

Nie da się ukryć, że podczas uprawiania sportu rzadko spotykamy się z tego typu kłopotami zdrowotnymi. Nie wiemy, co dalej stało się z zawodnikiem i z jego niecodziennym problemem, jednak trzeba przyznać, że miał on wielkiego pecha, że zdarzyło mu się właśnie coś takiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News