Kontuzja wresling
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 30 Czerwca 2020

Mieli walczyć "na niby". Jeden z zawodników doznał koszmarnej kontuzji, nagranie dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)

Kontuzja w sportach walki jest codziennością. Szczególnie brutalne kontuzje odnoszą zawodnicy podczas gal wreslingu i mieszanych sztuk walki. W poniedziałek podczas wreslerskiej gali WWE Monday Night RAW jeden z zawodników doznał obrzydliwie wyglądającej kontuzji. Realizator musiał natychmiast interweniować i koniec walki pokazywano w czerni i bieli, żeby nie było widocznego ogromu krwi, jaki się pojawił.

Kontuzja to coś normalnego w sportach walki. Zawodnicy często odnoszą urazy podczas starcia z przeciwnikiem. Szczególnie brutalne kontuzje odnoszą zawodnicy wreslignu, w którym nie obowiązują niemal żadne przepisy. W poniedziałek podczas wreslerskiej gali WWE Monday Night RAW jeden z zawodników doznał bardzo groźnego urazu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
Wpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuWpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuCzytaj dalej

Kontuzja na gali WWE

W poniedziałkowy wieczór Bobby Lashley zmierzył się z Ricochetem. Walkę od początku kontrolował Lashley, ale w pewnym momencie Ricochet wykazał się wielkim sprytem i wypchnął zdecydowanie większego przeciwnika poza ring. Zaraz po tym przystąpił do zdecydowanych ataków i gwałtownie popchnął go na metalowy narożnik.

W wyniku tej wymiany ciosów ucho 43-letniego Lashleya zaczęło obficie krwawić. Uraz nie był częścią zaplanowanego starcia i organizatorzy musieli błyskawicznie reagować. Żeby ukryć ilość krwi, realizator zmienił kolor obrazu w telewizji na czerń i biel. Wszystko ze względu na ochronę dzieci i młodzieży, którzy oglądali show.

Lashley mimo potwornej kontuzji i utraty krwi kontynuował walkę. Ostatecznie uporał się z przeciwnikiem, któremu założył chwyt Nelsona. Ricochet nie był w stanie się wyswobodzić z tego uchwytu i poddał walkę. 43-letni Lashley walczy w Wreslingu od 2005 roku. W trakcie swojej kariery współpracował m.in.: z obecnym prezydentem USA Donaldem Trumpem. Lashley jest także zawodnikiem MMA.

Tajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliTajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliCzytaj dalej

Realizator musiał szybko reagować na kontuzję zawodnika

W maju federacja WWE potwierdziła, że podpisała kontrakt z córką Dwayne'a Johnsona byłego mistrza tej organizacji, a obecnie aktora. - Czuję wdzięczność nie tylko dlatego, że mam szansę uprawiać wrestling, ale także z tego powodu, że mogę kontynuować rodzinne dziedzictwo - napisała córka "The Rocka" po podpisaniu kontraktu.

Córka aktora będzie już czwartym pokoleniem w swojej rodzinie, które walczyło w zawodach wreslerów. Jej ojciec, zanim został jednym z najlepiej zarabiających aktorów Hollywood, był wreslerem. Podczas swojej kariery zapaśniczej osiem razy zdobył mistrzostwo federacji WWE. Z kolei jej dziadek Rocky "Soul Man" Johnson, ojciec "The Rocka" przeszedł do historii tego sportu jako jeden z pierwszych czarnoskórych wreslerów. Co więcej, dziadek Dwayne'a ze strony matki, pochodzący z Samoa, Peter Maivia, również uprawiał tę dyscyplinę.

Sam aktor nie ukrywał zadowolenia z postawy swojej córki. - Mam ten zaszczyt, że moja córka chce podążać moimi śladami. Chce realizować własną karierę, co jest bardzo ważne - powiedział Johnson w programie "The Tonight Show" prowadzonym przez Jimmy'ego Fallona.

Ricochet vs. Bobby Lashley: Raw, June 29, 2020

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News