Korona Kielce
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/hv8ynm/korona_kielce_fans_are_fighting_for_the_existence/
Autor Aleksy Kiełbasa - 22 Lipca 2020

Klub z PKO Ekstraklasy osiągnął szczyty absurdu. Zrozpaczeni kibice szukają właściciela przez internet

Korona Kielce oprócz tego, że spadła w tym roku z PKO Ekstraklasy i boryka się z poważnymi problemami finansowymi, to jeszcze nie może odnaleźć jednego z udziałowców. Chodzi o niemieckiego właściciela klubu. Jeden z kibiców Scyzorów postanowił pomóc klubowi w poszukiwaniach i opublikował post na jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych na świecie, gdzie prosi o pomoc w odnalezieniu inwestora.

Reddit to jeden z najpopularniejszych serwisów internetowych na świecie, na którym można znaleźć różnorodne informacje. Powstał w 2005 roku i jest głównie anglojęzyczny, choć jego interfejs został przetłumaczony na wiele języków m.in. na język polski. Jeden z Kibiców Korony Kielce w imieniu reszty fanów klubu postanowił właśnie na tej platformie poszukać pomocy w poszukiwaniu niemieckiego właściciela kieleckiego kluby, który niestety przepadł jak kamień w wodę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczek
  2. Wstawił oburzające zdjęcie z Ustronia Morskiego. Skandal

Niemiecki właściciel Korony Kielce poszukiwany

W poniedziałek odbyło się już szóste Walne Zgromadzenie w sprawie przyszłości Korony Kielce. Niestety nie przyniosło ono żadnych rozstrzygnięć. Ponownie na zebraniu nie stawili się niemiecki właściciel klubu, a dodatkowo nie przysłał on żadnego ze swoich przedstawicieli. Nad klubem zebrały się burzowe chmury. Nie podjęto decyzji w sprawie dokapitalizowania klubu na kwotę 5 milionów złotych, na którą składałoby się dofinansowanie ze strony miasta w wysokości 1,4 miliona złotych oraz 3,6 miliona ze strony właściciela, bowiem nie uzyskano wymaganego kworum. Bez uzyskania dodatkowych środków, Korona może mieć ogromne problemy z wystartowaniem w nadchodzącym sezonie Fortuna I Ligi. Dlatego w akcję poszukiwana zaangażowali się również kibice.

Media podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaMedia podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaCzytaj dalej

Kibic szuka właściciela Korony Kielce na Reddicie

Jeden z fanów Korony Kielce postanowił szukać pomocy na pomocy na serwisie Reddit. Opublikował on post w języki angielskim, a w języku polskim jego nagłówek brzmi „ Kibice Korony Kielce walczą o byt swojego klubu - pomóżcie im znaleźć właściciela!”. W tekście kibic przedstawia krótko jakim klubem jest Korona i dokładnie opisuje sytuację. Mówi o wysokich kontraktach dla bałkańskich zawodników, którzy nie gwarantowali odpowiedniej jakości i nie mieli wystarczającego doświadczenia, co mocno nadszarpnęło budżet. Wspomina również o „zaniedbaniach” obecnego prezesa Krzysztofa Zająca.

„Teraz jest ogromne prawdopodobieństwo, że Korona przestanie istnieć z powodu ignorancji, zaniedbań i rażących kłamstw właściciela i zarządu Krzysztofa Zająca na czele.” - pisze kibic.

Pisze także o tym, że Scyzory spadły w tym sezonie do I ligi i fatalnej sytuacji finansowej. Jednak najważniejszą częścią posta są prośby z pomocą w odnalezieniu właściciela. Najpierw kibic przybliża jego sylwetkę.

„Kto jest właścicielem? To tak zwany Dirk Hundsdörfer. Klub został mu sprzedany kilka lat temu od Dietera Burdenskiego, który był bramkarzem Werderu Brema i reprezentacji Niemiec. Dirk Hundsdörfer złożył na początku lipca oświadczenie, w którym poinformował nas, że klub ma pełne wsparcie finansowe, które pozwoli nam na rozpoczęcie kolejnego sezonu w 2. lidze polskiej (Fortuna 1 Liga).” - pize kibic.

Rozpaczliwa prośba o pomoc w poszukiwaniach

Autor prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela. Jego słowa wyrażają ogromną bezradność, ale i determinacje, aby pomóc ukochanej drużynie.

„Czy jest jakaś możliwość, aby pomóc kibicom Korony Kielce poinformować świat piłkarski o sytuacji Korony z Dirkiem Hundsdörferem? Na tym etapie nawet niewielka wzmianka na Twitterze czy pojedyncze upvote w tym miejscu spotkałyby się z ogromnym uznaniem społeczności kibiców Korony Kielce, gdyż pomaga to w uświadomieniu zaistniałej sytuacji, a tym samym odnalezieniu właściciela klubu. Potrzebują jak największej ekspozycji i zasięgu, ale przede wszystkim muszą dowiedzieć się, gdzie jest Dirk Hundsdörfer„ - pisze kibic.

Swoją postawą fan Korony udowadnia, że ma kielecką drużynę głęboko w sercu. Bez wątpienia, jeśli przyczyni się on do odnalezienia Dirka Hundsdörfa, to powinien liczyć ze strony klubu na jakąś nagrodę. Takiego kibica chciałby z pewnością każdy zespół.

Cały post w oryginalne, możecie znaleźć pod tym linkiem.

Źródło: reddit.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl mają się czego bać. Do Polski wchodzi nowy dyskont, ma być dużo tańszy
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Niedowierzenie kibiców. Były reprezentant Polski i uczestnik Euro ma koronawirusa, potrzebna pomoc lekarzy
  4. Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym. Na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, stream. Wyniki
  5. Wstrząsające informacje ws. Złotej Piłki. Robert Lewandowski na pewno nie zdobędzie prestiżowej nagrody
  6. Wideo - Kompletnie pijany kierowca TIR-a wypadł z drogi. Jego stan był tak dramatyczny, że wypadł nawet ze swojej kabiny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News