Koronawirus trener
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 1 Maja 2020

Słynny polski trener był przerażony. Bał się o życie własnej córki, było bardzo źle

Koronawirus sprawił, że życie wielu Polaków uległo ogromnej zmianie. Przekonał się o tym nawet jeden z najbardziej znanych polskich szkoleniowców. Przekazał on informacje o tym, co działo się w jego życiu w ostatnich tygodniach.

Koronawirus zdecydowanie ograniczył kontakty międzyludzkie w takiej formie, w jakiej znaliśmy je do tej pory. Wiele osób zwyczajnie nie może spotykać się w związku z mieszkaniem w dużej odległości od siebie. Nie da się ukryć, że w związku z taką sytuacją wiele rodzin odczuwa spore problemy. Towarzyszy im także strach związany z całą sytuacją.

Jeden z polskich trenerów postanowił podzielić się tym, co musiał przeżywać przez ostatnie kilka tygodni. Sam przeżywał okropne emocje w związku ze strachem o własne dziecko, które było narażone na niebezpieczeństwo. Nie jest trudno zrozumieć jego przeżycia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałPoznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Koronawirus doprowadził do ogromnego chaosu

Jan Urban przez wiele lat występował w Hiszpanii, gdzie przez dobre mecze dorobił się doskonałej renomy. Były znakomity napastnik nie ukrywa, że w związku z obecną sytuacją boi się o swoją dorosłą córkę Martę, która wciąż mieszka na Półwyspie Iberyjskim. Nie może to dziwić, bo sytuacja w Hiszpanii związana z koronawirusem jest znacznie gorsza niż w naszym kraju.

- Teraz obawa jest już mniejsza, wiemy, że Martusia bardzo na siebie uważa, ale kiedy rozpętała się epidemia, ciężko było zasnąć. Bardzo martwiliśmy się o nasze dziecko - mówi Jan Urban w rozmowie z Piotrem Dobrowolskim z Super-Expressu.

Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)Czytaj dalej

Koronawirus. Jan Urban był pełen obaw

Jak przyznaje sam były napastnik a obecny trener, teraz sytuacja nieco się poprawiła, a jemu nastrój poprawiły rozmowy z córką przez Skype, dzięki którym można było stworzyć przynajmniej pozory bliskości. Wiele wskazuje na to, że będzie musiał przyzwyczaić się do sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News