Koronawirus Juventus Milan
.
Autor Piotr Bernaciak - 2 Marca 2020

Włoski hit bez udziału kibiców? Władze podjęły ostateczną decyzję

Koronawirus doprowadził do odwołania wielu meczów włoskiej Serie A. Pojawiły się również wątpliwości na temat rozegrania krajowego pucharu. Ostatecznie zapadła decyzja w tej sprawie.

Koronawirus we Włoszech doprowadził do odwołania większości imprez masowych, zwłaszcza tych odbywających się na północy Włoch. Zadecydowano, że większość ostatnich spotkań z udziałem Interu i Milanu nie odbędzie się w pierwszym terminie, co z pewnością nikogo nie cieszy. Nie było również wiadomo, co z półfinałowym meczem Pucharu Włoch, w którym Juventus podejmie Milan.

Ostatecznie dziś miała zapaść decyzja w sprawie rozegrania starcia rewanżowego. Pierwszy mecz zakończył się remisem, z tego powodu mogliśmy mieć nadzieję, że w rewanżu czekają nas jeszcze emocje. W końcu zapadła decyzja.

Kryzysowa sytuacja w Juventusie. Drugi zespół został poddany kwarantannie, pojawiło się poważne zagrożenieKryzysowa sytuacja w Juventusie. Drugi zespół został poddany kwarantannie, pojawiło się poważne zagrożenieCzytaj dalej

Koronawirus doprowadził do trudnej sytuacji

Kolejne mecze Serie A były odwoływane z uwagi na trudną sytuację we Włoszech. Koronawirus pojawił się choćby na trybunach podczas ostatniego meczu Atalanty z Valencią, dlatego pojawiło się poważne zagrożenie dla kibiców. Władze klubu same nie wiedziały co zrobić w tej sytuacji, jednak ostatecznie podjęta została decyzja, która wyjaśnia całą sytuację.

Wiemy już, że mecz Juventusu z Milanem zostanie rozegrany i wejdą na niego kibice, jednak nie zobaczymy żadnego fana z Lombardii. Na spotkanie wejdą tylko lokalni kibice Juventusu, o czym poinformowano dosłownie na kilkadziesiąt godzin przed spotkaniem.

Zbigniew Boniek walczy o nową funkcję. Polak może objąć bardzo prestiżowe stanowiskoZbigniew Boniek walczy o nową funkcję. Polak może objąć bardzo prestiżowe stanowiskoCzytaj dalej

Koronawirus wywołał problemy na trybunach

Ostatecznie mecz zostanie rozegrany, jednak możemy spodziewać się wzmożonych środków ostrożności z uwagi na bardzo napiętą sytuację. Kolejne mecze z udziałem Milanu i Interu póki co stoją pod znakiem zapytania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie kręcono "Ranczo"? Jest w zupełnie innym miejscu niż wielu myśli, turyści je uwielbiają
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News