Koronawirus
Beata Zawadzka/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Sierpnia 2020

Gwiazdor polskiego MMA rozpętała burzę ws. pandemii COVID-19. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Koronawirus od kilku miesięcy pustoszy Polskę i świat. Wszystko wskazuje na to, że pandemia nie zniknie prędko, a możliwe, że czeka nas kolejna fala zachorowań. Nie wszyscy jednak przejmują się ogólnoświatowym zagrożeniem epidemicznym. Gwiazdor polskiego MMA zamieścił w sieci lekceważący wpis, który wywołał burzę wśród internautów. Na zawodnika spadła lawina krytyki.

Koronawirus w dalszym ciągu paraliżuje życie codzienne milionów osób na całym świecie. W Polsce ponownie notuje się rekordowe liczby zachorowań, a mimo to nie wszyscy wierzą, że wirus z chińskiego Wuhan jest niebezpieczny. Znany polski zawodnik MMA opublikował w sieci wpis, za który internauci w mocnych słowach go skrytykowali.

Nagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektuNagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem


Koronawirus zdaniem gwiazdora MMA nie jest niebezpieczny

Pandemia koronawirusa od kilku miesięcy paraliżuje życie na całym świecie. Liczba ofiar śmiertelnych stale rośnie i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się diametralnie poprawić. Eksperci przewidują, że niedługo możemy mieć do czynienia z kolejną, wielką falą zachorowań. Nie wszyscy jednak wierzą, że COVID-19 jest niebezpieczny. Jedną z takich osób jest gwiazdor MMA Łukasz “Juras” Jurkowski.

- Robiłem test Covida-19 z racji pracy na planie Ninja Warrior i czekając na wynik kilka godzin absolutnie nawet na moment nie przejąłem się ewentualnym wynikiem. Dałem się nabrać na pierwszą panikę przyznaje teraz zobojętniał mi ten temat całkowicie. Jak u Was Twitterianie? - napisał zawodnik, który przygotowuje się do udziału w programie telewizyjnym. Jego wypowiedź zdecydowanie nie spodobała się internautom.

Justyna Żyła tuli się do młodego mężczyzny. Nie przeszkadza jej, że jest już zajęty (FOTO)Justyna Żyła tuli się do młodego mężczyzny. Nie przeszkadza jej, że jest już zajęty (FOTO)Czytaj dalej


Internauci mocno skrytykowali wpis znanego zawodnika MMA

Na “Jurasa” spadła lawina krytyki za tego typu wpis. Internauci są oburzeni lekceważącym i lekkomyślnym podejściem znanego zawodnika MMA do koronawirusa, który na całym świecie pozbawił życia miliony osób. Użytkownicy sieci w ostrych, wulgarnych momentami słowach zwrócili się do sportowca.

- Dałeś się nabrać? Co Ty Juras pierd*****? Prawie 40k Włochów to porwali kosmici? 50k Brytyjczyków? 100k Brazylijczyków? 150k Amerykanów? Ludziki z Roswell ich zabrali? - pisał jeden z internautów. - Kolejny ku*** osioł. On się dał nabrać. Dzięki takim baranom jak ty, codziennie są kolejne rekordy zakażeń. Lepiej być podejrzewanym o bycie idiotą i milczeć niż się odezwać i rozwiać wątpliwości - napisał inny.

Źródło: sport.se.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sąsiad Polski z przerażeniem patrzy na sytuację nad Wisłą. Rozważają decyzję o przymusowej kwarantannie dla Polaków
  2. Pałac wybudowany na ogromnej skale z magmy. Sigiriya robi niesamowite wrażenie
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News