Koronawirus
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Bartosz Goluch - 9 Marca 2020

Smutne informacje ws. konkursu w Zakopanem. Kibice skoków narciarskich niepocieszeni

Koronawirus pokrzyżował plany organizatorów kolejnych zawodów w Polsce. W związku z epidemią fani skoków narciarskich będą musieli obejść się smakiem i nie zobaczą zaplanowanych na 14 i 15 marca zawodów w Zakopanem.

Podobnie, jak organizatorzy innych imprez masowych w Polsce, sztab, który zajmował się konkursami Pucharu Kontynentalnego w Polsce, otrzymał zalecania Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczące odwołania imprezy. Dziś Polski Związek Narciarski podjął ostateczną decyzję w tej sprawie.

Los Piotra Zielińskiego niemal przesądzony. Czeka na niego ważna rolaLos Piotra Zielińskiego niemal przesądzony. Czeka na niego ważna rolaCzytaj dalej

Koronawirus stanął na przeszkodzie skoczków

- W świetle rozprzestrzenienia się wirusa SARS-CoV-2 powiatowy inspektorat sanitarny w Zakopanem przekazał komitetowi organizacyjnemu w Zakopanem rekomendacje odwołania FIS Pucharu Kontynentalnego. Rekomendacje zostały podtrzymane przez władze miasta Zakopane oraz Starostwo Powiatowe w Zakopanem. W związku z powyższym komitet został zmuszony do odwołania zawodów Pucharu Kontynentalnego w dniach 14-15 marca - podają organizatorzy zawodów.

Jak podaje sport.pl, powodem odwołania Pucharu Kontyntentalnego w Zakopanem nie jest impreza masowa, ale fakt, że w bazie hotelowej Centralnego Ośrodka Sportu miałoby przebywać ponad 100 osób. W tym także te z najbardziej zagrożonych rejonów.

Koronawirus uderzył w Ligę Mistrzów. Pierwszy taki przypadek, kibice na całym świecie załamaniKoronawirus uderzył w Ligę Mistrzów. Pierwszy taki przypadek, kibice na całym świecie załamaniCzytaj dalej

Kolejne przykre informacje dla kibiców skoków

W poniedziałek dowiedzieliśmy się również, że zawody w lotach narciarskich w słoweńskiej Planicy odbędą się bez udziału kibiców. Podobnie jak w przypadku turnieju w Zakopanem, powodem decyzji jest epidemia koronawirusa.

Dziś potwierdzono 17. przypadek koronawirusa na terenie Polski. Do listy zarażonych dołączyła kobieta w średnim wieku, którą hospitalizowano w Poznaniu. Chora jest w śpiączce. Jej stan jest ciężki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje turysta z Polski. Szukał schronienia, doszło do najgorszego
  2. Bóbr wtargnął do domu, ugryzł kobietę w nogę
  3. Artur Szpilka komentuje kontrowersyjne zwycięstwo. Absurdalna opinia pięściarza
  4. Reprezentant Polski kontuzjowany. Zszedł z murawy już w pierwszej połowie meczu
  5. Zbigniew Boniek zabrał głos ws. meczów kadry. Kibice zostaną wpuszczeni na stadion?
  6. Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News