Koronawirus hokej
Wikipedia - Santeri Viinamäki
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Z ostatniej chwili. Pilny komunikat PHL. Polska liga została zakończona przez koronawirusa

Koronawirus doprowadza do coraz większego paraliżu w światowym sporcie. Dowiadujemy się, że rozgrywki polskiej ligi zostały natychmiastowo odwołane i jednoznacznie zakończone przedterminowo.

Koronawirus wywołuje coraz większy niepokój ze strony organizatorów imprez masowych, którzy przede wszystkim muszą zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczeństwo. Z tego powodu w Polsce odwołano już bardzo wiele koncertów, zadecydowano także, że mecze piłkarskie w rozgrywkach Ekstraklasy będą odbywać się bez kibiców. Większość osób uznała, że jest to słuszne posunięcie.

Teraz dowiadujemy się, że władze ligi podjęły decyzję, która ma sprawić, że niebezpieczeństwo zostanie całkowicie zniwelowane. Z pewnością nie spodoba się ona wszystkim kibicom, jednak możemy być pewni, że rozsądni fani pogodzą się z przedwczesnym zakończeniem rozgrywek ligowych celem zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w naszym kraju.

Hit Premier League został odwołany! Koszmarne informacje, piłkarze w kwarantannieHit Premier League został odwołany! Koszmarne informacje, piłkarze w kwarantannieCzytaj dalej

Koronawirus doprowadził do zakończenia ligi

- Z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa, kierując się zaleceniami Premiera RP Mateusza Morawieckiego, Minister Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, władze Polskiej Hokej Ligi w porozumieniu z wszystkimi klubami uczestniczącym w półfinałach fazy play-off podjęły decyzję o zakończeniu rozgrywek w tym sezonie - czytamy w komunikacie Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Informacja ta oznacza, że Polska Hokej Liga została zakończona już teraz. Z pewnością kibice nie mogą być szczęśliwi, że ich ulubieńcy nie będą mogli w normalny sposób dokończyć sezonu, jednak mimo wszystko może to wpłynąć pozytywnie na stan zdrowia zarówno ich, jak i kibiców przychodzących na mecze.

Zmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendąZmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Koronawirus w Polsce wywołuje stanowcze reakcje

Nie rozstrzygnięto, kto zostanie mistrzem Polski. Póki co wiemy jedynie, jakie drużyny znalazły się w finałowej czwórce, lecz to za mało, by wyłonić najlepszą drużynę w naszym kraju. Postanowienia w tej sprawie odbędą się już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News