koronawirus reprezentacja
screen - youtube.com/łączy nas piłka
Autor Łukasz Kowalski - 12 Października 2020

Mecz reprezentacji Polski odwołany. Wszystko przez koronawirusa

Koronawirus skutecznie krzyżuje plany reprezentacji Polski, także tej młodzieżowej. W poniedziałek miał się odbyć mecz Polski do lat 19 z Danią. Do spotkania nie dojdzie, a wszystko przez zakażenie koronawirusem wśród Biało-Czerwonych. Dodatkowo w meczu mogła przeszkodzić ogromna bomba.

Koronawirus wciąż skutecznie uprzykrza życie działaczom PZPN-u. Dotyczy to nie tylko pierwszej reprezentacji, ale także drużyn młodzieżowych W poniedziałek w Świnoujściu swoje spotkanie miała zagrać kadra do lat 19. Jednak dziennikarz TVP Sport, Mateusz Miga poinformował, że do spotkania z Danią nie dojdzie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Reprezentacja Polski zmienia trenera. Znamy nazwisko nowego selekcjoneraReprezentacja Polski zmienia trenera. Znamy nazwisko nowego selekcjoneraCzytaj dalej

Koronawirus storpedował plany reprezentacji Polski

Polska z Danią miała rozegrać dwumecz. Pierwsze spotkanie odbyło się w czwartek w Kołobrzegu. Goście pewnie pokonali Biało-Czerwonych 3:1. Na poniedziałek zaplanowany był rewanż, ale do niego nie dojdzie. U kilku członków sztabu szkoleniowego Polaków wykryto zakażenie koronawirusem. Choć chorych odizolowano od drużyny to Duńczycy nie chcieli ryzykować i poprosili o odwołanie spotkania.

- W poniedziałek (12.10, godz. 13) w Świnoujściu miało zostać rozegrane spotkanie towarzyskie reprezentacji Polski do lat 19 z Danią. Zgodnie z procedurami Zespołu Medycznego Polskiego Związku Piłki Nożnej, dwa dni przed meczem przeprowadzono u drużyny wymazy, które wskazały wyniki pozytywne u członków sztabu szkoleniowego. Te osoby od niedzieli były odizolowane od zespołu. Pomimo przygotowania drużyny gospodarzy do meczu, w poniedziałek reprezentacja Danii zrezygnowała z rozegrania spotkania - czytamy w komunikacie PZPN, w którym potwierdzono doniesienia dziennikarza TVP Sport.

Czwartkowe spotkanie z Danią było prawdopodobnie ostatnim dla Jacka Magiery jako szkoleniowca drużyny do lat 19. Jak poinformował Tomasz Smokowski w programie "Misja futbol", były trener Legii Warszawa ma zostać nowym selekcjonerem reprezentacji do lat 21 w miejsce zwolnionego Czesława Michniewicza.

Robert Lewandowski kontuzjowany. Wiemy, w jakim stanie jest kapitan reprezentacji PolskiRobert Lewandowski kontuzjowany. Wiemy, w jakim stanie jest kapitan reprezentacji PolskiCzytaj dalej

Odwołano mecz reprezentacji Polski

Koronawirus to nie jedyna przeszkoda, która zagroziła poniedziałkowemu meczowi Polski z Danią. Tego samego dnia w Świnoujściu ma się odbyć wydobycie bomby z czasów II Wojny Światowej ważącej 5,5 tony. Choć wydobycie ma mieć miejsce w sporej odległości od stadionu, to i tak należy zachować wszelkie formy bezpieczeństwa.

- Operacja do której się przygotowujemy jest niespotykana zarówno w Europie, jak i na świecie, jeśli chodzi o skalę, podobnie jak skutki, jakie mógłby mieć jej ewentualny wybuch - powiedział Paweł Rodzoś, dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ZUW cytowany przez portal Swinoujście.Naszemiasto.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Nowoczesny samolot naddźwiękowy, który ma być rewolucją. Niewiarygodne, czego dokonali inżynierowie
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Kelnerka nie mogła znieść nieprzyjemnego klienta, którego obsługiwała latami. Przed śmiercią sprawił jej niespodziankę, nie wierzyła własnym oczom

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News