koronawirus
facebook.com/halifaxtown
Autor Mateusz Wysokiński - 14 Marca 2020

Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na mecz

Koronawirus w Europie sieje prawdziwe spustoszenie, które staje się odczuwalne dla wszystkich mieszkańców kontynentu. Mimo że służby medyczne na całym świecie mówią, aby zostawać w miarę możliwości w domach, to niektórzy wciąż rozgrywają mecze. Na kontrowersyjny pomysł zapraszania kibiców klubów z Premier League i Championship wpadła jedna z drużyn z Vanarama National League, która chce gościć miłośników klubów z zawieszonych lig.

Koronawirus przybiera na sile na całym kontynencie europejskim. Codziennie dostajemy z Europy masę, przerażających doniesień na temat zachorowań i bohaterskiej walce lekarzy o życie i zdrowie piłkarzy. Mimo że rozgrywki Premier League i Championship zostały zawieszone, to okazuje się, że ligi amatorskie w Anglii wciąż działają i co gorsza, nadal wpuszczają kibiców. Działacze jednej z drużyn z szóstej ligi angielskiej - Vanarama National League, zdecydowali się zaoferować fanom klubów z Anglii wejście na teren swojego stadionu. Ta decyzja zszokowała kibiców piłki nożnej na całym świecie.

PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubuPILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubuCzytaj dalej

Koronawirus sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Mimo to, nadal rozgrywane są mecze

Mimo że wszystkie kluby, które występują na profesjonalnym poziomie, zawiesiły rozgrywki i wiele wskazuje na to, że cały sezon w Anglii ulegnie zakończeniu, to kluby z niższych lig nadal grają i to, o zgrozo, w otoczeniu kibiców. Zakaz angielskiej federacji, mówiący o tym, że kibice nie mogą przychodzić na mecze Premier League i Championship nie obowiązuje, chociażby na szóstym poziomie rozgrywkowym, co chce wykorzystać jeden z klubów.

Halifax Town napisał na swoim Facebooku oświadczenie, w treści którego zaprasza kibiców na mecze drużyny. Mało tego, proponuje on posiadaczom karnetów na mecze Premier League i Championship odpowiednią zniżkę.

Obrazy ZeStadionu"The Athletic" : EURO 2020 się nie odbędzieCzytaj dalej

Halifax Town szokuje całą Anglią

- 10 funtów za bilet na nasz mecz przeciwko Ebbsfleet United dla wszystkich posiadaczy karnetów z klubów Premier League / EFL - wystarczy przedstawić swój karnet przy naszej kasie biletowej. Będziemy się cieszyć, jeśli wpadniesz - napisali działacze Halifax.

Przypomnijmy, że tylko w Wielkiej Brytanii doszło do 801 przypadków zakażeń i 11 zgonów. Jak widać, nie wszyscy martwią się ryzykiem zachorowań.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Zaskakujące wyznanie Kamila Stocha. Zdradził, z czego był najbardziej zadowolony w tym sezonie
  4. Piłkarz Bundesligi z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa. W piątek miał zagrać przeciwko drużynie Polaka
  5. Mimo epidemii koronawirusa polscy piłkarze nadal grają. Te ligi nie zawiesiły rozgrywek
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News