Koronawirus
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Maja 2020

Nowe przypadki zachorowań w Premier League. Oficjalny komunikat ligi w sprawie koronawirusa

Koronawirus spustoszył świat piłki nożnej. Na całym świecie wstrzymano rozgrywki i dopiero w ubiegłym tygodniu Niemcom skutecznie udało się wznowić grę w Bundeslidze. Inne czołowe ligi Starego Kontynentu dopiero przygotowują się do ponownej rywalizacji. Wszystko może popsuć wciąż panujące zagrożenie epidemiczne. Wśród piłkarzy Premier League pojawiły się kolejne przypadki zachorowań.

Koronawirus wciąż nie przestaje krzyżować planów władz Premier League. Anglicy nadal nie wypracowali konkretnego planu, jak dokończyć przerwane rozgrywki, a teraz otrzymali kolejny cios. Wśród piłkarzy występujących w najlepszej lidze świata wykryto kolejne przypadki zachorowań na COVID-19.

Smutna wiadomość z samego rana. Znany piłkarz nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku, miał tylko 45 latSmutna wiadomość z samego rana. Znany piłkarz nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku, miał tylko 45 latCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Koronawirus krzyżuje plany wznowienia Premier League

Pandemia koronawirusa niestety się nie zmniejsza. Ciągle pojawiają się kolejne przypadki zachorowań a życie w wielu aspektach społeczno-biznesowych jest sparaliżowane. Również sport na razie nie może się otrząsnąć z marazmu, jaki wywołało pojawienie się COVID-19. Niemiecka Bundesliga co prawda wznowiła już rozgrywki, a za kilka dni w jej ślady pójdzie między innymi PKO Ekstraklasa, ale w wielu krajach wciąż panuje duże zagrożenie epidemiczne, również wśród piłkarzy.

We wszystkich klubach Premier League w poniedziałek przeprowadzono testy na obecność koronawirusa. Angielskie media podały informację, że tylko sześć z aż 748 próbek, dało wynik pozytywny. Wedle informacji "The Times", połowa z nich o dziwo pochodziła tylko z samego Watfordu. Choroby nie uniknęli między innymi Troy Deeney i Adrian Mariappa.

Adam Małysz przerwał milczenie. Przed tysiącami widzów skrytykował jednego z polskich skoczków. Adam Małysz przerwał milczenie. Przed tysiącami widzów skrytykował jednego z polskich skoczków. "Był bardzo trudny"Czytaj dalej


Kolejni piłkarze Premier League są chorzy na COVID-19

W niedzielę otrzymaliśmy aktualizację badań z początku tygodnia. Tym razem władze Premier League podały informację, że wśród 996 przebadanych osób oprócz wcześniej potwierdzonych sześciu przypadków zachorowań, pojawiły się dwa następne. Nie wiadomo tym razem jednak o piłkarzy, jakich zespołów chodzi. Jedyna informacja jest taka, że to gracze dwóch różnych klubów. Chorych, wedle komunikatu ligi, czeka teraz siedmiodniowa kwarantanna. Przeprowadzenie kolejnych testów zaplanowano na poniedziałek i wtorek.

Źródło: "The Times", Premier League

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od czerwca nowy plan znoszenia obostrzeń w Polsce. Będą 3 fazy, wiceminister potwierdził
  2. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. "Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci"
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. MR szykuje kolejną dopłatę. Aż 1500 zł miesięcznie, skorzysta bardzo wielu Polaków, nie tylko przedsiębiorcy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News