Koronawirus igrzyska olimpijskie
Pixabay - michaelwedermann
Autor Piotr Bernaciak - 25 Lutego 2020

Igrzyska olimpijskie zostaną odwołane przez koronawirusa? Zapadła pierwsza ważna decyzja

Koronawirus ma ogromny wpływ na codzienne życie ludzi na całym świecie, ale również na największe widowiska sportowe. Zapadają decyzje w sprawie igrzysk olimpijskich, które mają odbyć się już za kilka miesięcy.

Koronawirus wywołuje coraz większe emocje na całym świecie. W wielu krajach panuje nawet panika w związku z tajemniczą chorobą, która zaczyna dotyczyć wszystkich aspektów naszego życia. W ostatnim tygodniu przełożono nawet spotkania Serie A w związku z wysokim ryzykiem zarażenia. Pojawiły się wątpliwości dotyczące dalszych zmagań piłkarzy.

Wszyscy sportowcy muszą jednak liczyć się z tym, że ważne wydarzenia mogą zostać w najbliższym czasie przełożone ku rozczarowaniu fanów. Mimo wszystko najważniejszą wartością jest zachowanie bezpieczeństwa zawodników i widzów. Pojawiły się obawy w sprawie organizacji igrzysk olimpijskich. Podjęto już kluczową decyzję co do wielkiej imprezy w Tokio.

Młodzieżowa reprezentacja Polski ma nowego trenera. Dla pracy z kadrą rozwiązał umowę z klubemMłodzieżowa reprezentacja Polski ma nowego trenera. Dla pracy z kadrą rozwiązał umowę z klubemCzytaj dalej

Koronawirus wpłynie na igrzyska olimpijskie

Już od dawna wiadomo, że igrzyska olimpijskie w Tokio odbędą się latem tego roku. Mimo wszystko koronawirus sprawia, że organizacja tak wielkiej imprezy światowego formatu może stanąć pod znakiem zapytania. Jak się okazuje, nawet sami Japończycy nie mają pewności, czy igrzyska powinny odbyć się w tym roku w związku z niepokojącymi informacjami.

Teraz wiemy już, że zadecydowano o ostatecznym podjęciu decyzji w sprawie igrzysk olimpijskich. Dowiadujemy się, że impreza na ten moment prawdopodobnie odbędzie się zgodnie z planem, lecz oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Ostateczna decyzja w sprawie zapadnie dopiero za trzy miesiące i to właśnie wtedy będziemy mieli pewność w sprawie organizacji.

Krzysztof Piątek nie traci pewności siebie. Krzysztof Piątek nie traci pewności siebie. "Będę strzelał gole seriami"Czytaj dalej

Koronawirus doprowadził do wielu problemów

- Wiele rzeczy musi już zacząć się dziać. Musisz zacząć zwiększać swoje bezpieczeństwo, zadbać o jedzenie, wioskę olimpijską, hotele. Ludzie z mediów będą musieli zacząć budować tam swoje studia - twierdzi Richard Pound, wieloletni działacz MKOl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Tomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w Polsacie
  4. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  5. Szalona radość reprezentacji Polski po wielkim zwycięstwie. Z dumy aż rośnie serce (WIDEO)
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News