Koronawirus Stanisław Szymański
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 26 Marca 2020

Smutne informacje potwierdziły się. Stanisław Szymański ma koronawirusa

Koronawirus zaczyna pojawiać się w polskim sporcie. Niedawno pojawiły się wieści o chorobie u jednego z reprezentantów Polski, Bartosza Bereszyńskiego. Teraz docierają do nas kolejne fatalne doniesienia.

Koronawirus zaczyna dotykać coraz więcej znanych osób, także tych kojarzonych przez kibiców w świecie sportu. Docierają do nas smutne infomacje na temat zachorowania u jednego z legendarnych polskich trenerów. Postanowił on potwierdzić pojawiające się od pewnego czasu plotki medialne w wywiadzie, informując o tym, w jaki sposób nabawił się problemu.

Wiadomości o chorobie wykrytej u jednego z legendarnych polskich trenerów wywołały spore poruszenie w środowisku. Wiele osób podkreśla, że szkoleniowiec znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Pojawiają się także liczne głosy wsparcia ze strony przedstawicieli wielu dyscyplin, którzy życzą Stanisławowi Szymańskiemu szybkiego powrotu do zdrowia.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubuNie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubuCzytaj dalej

Koronawirus dotyka coraz więcej osób

Koronawirus został wykryty u Stanisława Szymańskiego, jednego z najbardziej znanych polskich szkoleniowców bez podziału na dyscypliny sportu. Mężczyzna zajmuje się obecnie kadrą naszych florecistów, z którą przebywał jakiś czas temu w amerykańskim Anaheim. To właśnie tam miał nabawić się zakażenia, o czym teraz sam opowiada. 72-latek znajduje się już w Polsce i przebywa w szpitalu.

- W piątek i w sobotę było bardzo dobrze, ale w niedzielę rano obudziłem się chory. Z parszywymi objawami. Gorączka, bóle międzystawowe straszne, naprawdę okropne bóle mięśniowe miałem. Już wiedziałem, że mnie trafiło. W poniedziałek rano udałem się do izby przyjęć szpitala zakaźnego. Przedstawiłem wszystkie okoliczności, żeby mi zrobili test, wytłumaczyłem, że muszą, bo są mocne przesłanki, bo możliwość zakażenia w czasie podróży była duża, bo bardzo źle się czuję, a poza tym mój wiek jest już zaawansowany - mówi trener.

Artur Szpilka zakończy karierę? Promotor boksera nie ma wątpliwościArtur Szpilka zakończy karierę? Promotor boksera nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Koronawirus wykryty u znanego trenera

Stanisław Szymański czuł się ponoć naprawdę źle, a obecnie na własne życzenie przebywa w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Jak sam przyznaje, czeka go zdecydowanie najważniejsza walka w życiu, znacznie poważniejsza od tych, które ma już za sobą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  2. Awantury, interwencje policji, opóźnienia. Kierowcy i motorniczowie wypraszali pasażerów z pojazdów
  3. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  4. Justyna Kowalczyk została upokorzona przez polski związek. Sportsmenka nie kryje rozgoryczenia
  5. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażony

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News