koronawirus
zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 27 Czerwca 2020

Znamy wyniki badań skoczków na COVID-19. Zarazili się od Adama Małysza?

Koronawirus napędził dużo strachu całej polskiej kadrze skoków narciarskich. Po tym, jak pozytywny wynik badań uzyskał Adam Małysz, władze Polskiego Związku Narciarskiego zdecydowało się na masowe badania wśród działaczy i zawodników.

Badania na obecność koronawirusa przeprowadzono łącznie u 28 osób. Na szczęście szybkie wykrycie wirusa u Adama Małysza poskutkowało tym, że nie zdążył on zarazić kogokolwiek z polskiej kadry. Wszystkie wyniki przeprowadzone w tym tygodniu w Polskim Związku Narciarskim dały wynik negatywny.

Żona Kamila Stocha pęka z dumy. Odebrała nagrodę za swojego męża i pokazała swoje piękne oblicze (FOTO)Żona Kamila Stocha pęka z dumy. Odebrała nagrodę za swojego męża i pokazała swoje piękne oblicze (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  2. Polacy w centrum dramatu. "Czerwona strefa" przykuła uwagę świata, porażające wiadomości docierają z Włoch

Koronawiurs nie dotarł do polskiej kadry

Działania związku nie były bezpodstawne. Po ujawnieniu przez Adama Małysza informacji, że został on zarażony, trzeba było szybko przebadać skoczków oraz innych działaczy, ponieważ Małysz spotykał się z wieloma osobami. Na szczęście okazało się, że nie zdążył on przenieść wirusa dalej. W czwartek podano informację o tym, że polscy skoczkowie są zdrowi, co oznacza to, że mogą kontynuować przygotowanie do sezonu.

Jednak nie tylko sami skoczkowie byli zagrożeni. Istaniało również podejrzenie, że ktoś z działaczy mógł zostać zarażony, jednak również wśród nich wszystkie wyniki były negatywne, w tym prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner.

Wielki dramat Justyny Kowalczyk. Jej dziecko zmarło. Wyznanie polskiej mistrzyni poruszyło nas do łez, bolesna prawdaWielki dramat Justyny Kowalczyk. Jej dziecko zmarło. Wyznanie polskiej mistrzyni poruszyło nas do łez, bolesna prawdaCzytaj dalej

Adam Małysz czuje się dobrze

Przypomnijmy, że w poniedziałek świat skoków obiegła wiadomość, że zarażony został jeden z najlepszych skoczków w historii, Adam Małysz. Dyrektor-koordynator do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN poinformował jednak, że czuje się dobrze i nie ma objawów choroby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne limity na gotówkę w drodze. Wypłacenie pieniędzy już nie będzie takie łatwe
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. 15-latka została skrzywdzona przez własnego trenera. Na jaw wyszły porażające fakty, ciężko powstrzymać łzy
  4. Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka
  5. Media przekazały najgorszą informację. Nie żyje prawdziwa legenda, wspominają go tysiące osób z całego świata
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News