koronawirus
zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 28 Czerwca 2020

Nowe ognisko koronawirusa w znanym klubie. Aż 22 osoby zarażone

Koronawirus storpedował rozgrywki piłkarskie na całym świecie. Niektóre państwa, głównie w Europie poradziły sobie z pandemią na tyle, że udało się wznowić rozgrywki. Niestety, w wielu również bardzo popularnych ligach problem kolejnych zarażeń jest wciąż duży.

Koronawirus wciąż pozostaje bardzo groźny i może blokować rozgrywki piłkarskie w niektórych częściach świata. Przekonują się o tym właśnie władze meksykańskiego klubu Cruz Azul, w którym wykryto aż 22 przypadki zakażenia koronawirusem!

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Padły strzały. Mimo ostrzeżeń nie zatrzymali się. Niestabilna sytuacja na otwartych wodach na Bliskim Wschodzie
Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozęFatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozęCzytaj dalej

Koronawirus w meksykańskim klubie

Testy w klubie ze stolicy zostały przeprowadzone w czwartek 24 czerwca. W męskim zespole wykryto osiem przypadków zarażenia, a kolejnych siedem testów dało wynik niejednoznaczny. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda w żeńskim zespole Cruz Azul, gdzie zarażonych jest aż 14 zawodniczek, a kolejne dwie uzyskały niepewny wynik.

O wszystkim poinformowały władze meksykańskiej ligi. kierownictwo Ligi MX zaznacza jednak, że wszystkie przypadki - 22 zarażone osoby i 9 z wynikami niepwenymi - przechodzą chorobę bezobjawowo. Aktualnie zawodnicy Cruz Azul trenują poza miastem, jednak osoby zakażone zostały przeniesione do stolicy, aby tam mogły odbyć kwarantannę i być pod stałą obserwacją służb medycznych.

Piotr Żyła pokazał, na kogo zagłosował w wyborach prezydenckich. Piotr Żyła pokazał, na kogo zagłosował w wyborach prezydenckich. "Ja już wybrałem" (FOTO)Czytaj dalej

Rozgrywki w Meksyku przerwane bez rozstrzygnięcia

W Meksyku mistrza kraju wyłania się w systemie ligowo-pucharowym. Tegoroczny tzw. turniej zamknięcia został w tym roku przerwany w maju z powodu pandemii koronawirusa, a mistrz nie został wyłoniony. Z początkiem lipca rozgrywki w kraju mają zostać jednak wznowione, a w dniach 3 - 19 lipca ma odbyć się Puchar Meksyku, w którym udział weźmie 8 zespołów podzielonych na dwie grupe, które zagrają w dwóch miastach - Zapopan oraz Meksyku.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsze informacje dotyczące frekwencji wyborczej. Aż ciężko uwierzyć w dane
  2. Bill Gates zabrał głos w sprawie COVID-19. Nie jest dobrze, ale wciąż ma nadzieję, że większość ludzi się zaszczepi
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News