Everton może zmieć klub
Autor Piotr Bernaciak - 10 Lipca 2019

Król strzelców Copa America zmieni klub

Król strzelców Copa America już niebawem zmieni klub. Jego przenosiny do Europy wydają się prawie pewne. W grę wchodzi transfer za bardzo wysoką kwotę. Niewykluczone, że uda mu się trafić do ligi angielskiej.

Copa America zakończyło się triumfem Brazylii. W finale gospodarze pokonali Peru 3:1. między innymi dzięki bramkom znanego piłkarza Gremio. Zawodnik pokazał się ze świetnej strony, trafiając do siatki w finale rozgrywek. Po tak doskonałym turnieju rynkowa wartość Evertona poszybowała w górę. Gremio z pewnością sprzeda go już tego lata do klubu z Europy, którego stać będzie na zatrudnienie największej nadziei brazylijskiego futbolu.

Teraz pojawiły się spekulacje na temat tego, w jakim klubie będzie mógł występować król strzelców wielkiego turnieju. Kibice zaczęli tworzyć komentarze ze swoimi przeczuciami na temat sprowadzenia Evertona, choć ruch ten wygląda bardzo obiecująco.

Copa America wyłoniło króla strzelców

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Everton na pewno opuści Gremio i dostanie szanse w Europie. Problem jednak w tym, że do tej pory nie wpłynęła za niego żadna oferta. Mówi się, że swoje zainteresowanie głośno wyrażał... grający w Premier League Everton. Kibice uważają, że byłby on doskonałym wzmocnieniem, jednak na ten moment porozumienie jest bardzo daleko.

Piłkarz grający w Evertonie z nazwiskiem Everton na koszulce to widok, który chcieliby zobaczyć kibice. Musimy jednak poczekać na jakąkolwiek oficjalną propozycję zakupu, ale na ten moment wciąż jest do tego daleko.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News