Krystian Bielik
ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Czerwca 2020

Przerażająca opowieść kadrowicza Jerzego Brzęczka, jego kontuzja była końcem marzeń. "Płakałem, noga mi wisiała"

Krystian Bielik w styczniu doznał niebywale groźnej kontuzji kolana. Reprezentant Polski zerwał więzadła krzyżowe przednie, co wyeliminowało go z gry na kilka miesięcy. Zawodnik Derby County dochodzi powoli do siebie i postanowił opowiedzieć o traumatycznym wydarzeniu w rozmowie z Onet.pl.

Krystian Bielik był regularnie powoływany przez selekcjonera Jerzego Brzęczka na zgrupowania reprezentacji Polski. Młody zawodnik na początku roku doznał fatalnej kontuzji kolana, co mogło przekreślić jego marzenia o udziale w mistrzostwach Europy. Teraz piłkarz dochodzi do siebie i snuje plany o powrocie do walki o miejsce w kadrze.

Adam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaAdam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie


Krystian Bielik zdradził szczegóły przerażającej kontuzji

22-letni piłkarz Derby County przeżył prawdziwy horror w styczniowym spotkaniu młodzieżowej drużyny angielskiego klubu z Tottenhamem Hotspur. Podczas jednej z interwencji doznał poważnej kontuzji kolana, a mianowicie zerwania więzadeł krzyżowych przednich. Zawodnik w wywiadzie dla Onet.pl wrócił do tego traumatycznego zdarzenia i opowiedział, jak do niego doszło.

- Grałem na środku obrony. W pewnym momencie rywal minimalnie wypuścił piłkę przed siebie, więc myślałem, że dobiegnę do niej pierwszy i ją przechwycę. Gracz Tottenhamu okazał się jednak szybszy, tracił piłkę i jednocześnie zmienił kierunek biegu. Żeby go dogonić, musiałem zrobić to samo, ale wtedy kolano mi uciekło i stało się. Sam nie wiem, czy była szansa uniknąć tego zdarzenia, lepiej do tego nie wracać - powiedział Bielik.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówAnna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówCzytaj dalej


Zawodnik dochodzi do siebie po ciężkiej kontuzji kolana

- Usłyszałem strzyknięcie w kolanie… Ufff, wolę sobie nie przypominać tego dźwięku. Pojawił się duży ból, nigdy wcześniej takiego nie czułem. Noga mi wisiała, więc początkowo pomyślałem, że jest złamana. Emocje mi puściły i rozpłakałem się. Lekarzowi, który do mnie przybiegł, powtarzałem cały czas, że jest bardzo źle. On starał się mnie uspokajać, ale nie udało mu się. Byłem naprawdę załamany, ale dziś to już przeszłość - relacjonuje zawodnik, który może grać na pozycji obrońcy, jak i pomocnika.

- Kilka ostatnich miesięcy trenowałem w swoim ogrodzie, gdzie miałem wszystkie potrzebne sprzęty, jak hantle czy rowerek stacjonarny. Aktualnie biegam na bieżni i czuję się dobrze. Mógłbym już spokojnie biegać po trawie i nikt by się nie zorientował, że jestem po tak ciężkiej kontuzji. Ale wszystko w swoim czasie, krok po kroku - zakończył. Bielik nie rezygnuje takżę z marzeń o udziale w mistrzostwach Europy wraz z kadrą Jerzego Brzęczka.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Rywale reprezentacji Polski w głębokim kryzysie. Skoczkowie będą musieli sami płacić za swoje starty?
  4. Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediów
  5. Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy
  6. Możesz mieć problem z wypłatą pieniędzy z bankomatów. Jedna spółka zmienia zasady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News