Krzysztof Jackowski
youtube.com/FAKT24.PL
Autor Mateusz Wysokiński - 31 Maja 2020

Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego

Krzysztof Jackowski miał być ostatnimi czasy gościem show Marcina Najmana. Jasnowidz z Człuchowa wyraził chęć, aby porozmawiać z kontrowersyjnym bokserem w na platformie YouTube. Nagranie ich spotkania pojawiło się w internecie, jednak bardzo szybko zniknęło. Wiemy już, co się stało, że widzowie platformy nie mogli obejrzeć wywiadu.

Krzysztof Jackowski i Marcin Najman zaskoczyli wielu Polaków. Od czasu ostatniego Fame MMA, popularny bokser stał się personą medialną i założył własny kanał na platformie YouTube. Popularności sportowcowi dodawał fakt, że w trakcie swoich wywiadów rozmawiał on z ciekawymi postaciami, takimi jak Janusz Korwin-Mikke. Ostatnio, bokser rozmawiał nawet z Krzysztofem Jackowskim, jednak ich rozmowa zaginęła w odmętach internetu. Powód zdjęcia nagrania z sieci wyszedł właśnie na jaw.

Polski skoczek zmienił się nie do poznania. Kibice są zachwyceni jego metamorfozą (FOTO)Polski skoczek zmienił się nie do poznania. Kibice są zachwyceni jego metamorfozą (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
  2. Zdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łące

Krzysztof Jackowski rozmawiał z Najmanem. Nagranie przepadło

Mimo że jasnowidz i bokser znają się nie od dziś i wydawać się mogło, że ich rozmowa na platformie YouTube będzie bardzo ciekawa, to samo wideo przepadło na chwilę po publikacji. Widzowie martwili się o to, co właściwie stało się z nagraniem i czy istniały na nim treści, które były niemile widziane przez platformę, która ostatnimi czasy cenzuruje kontrowersyjne materiały. Teorii spiskowych na ten temat namnożyło się bardzo dużo, a sam sportowiec i jasnowidz milczeli na temat swojego spotkania. Aż do dziś.

Krzysztof Jackowski udzielił kilka słów komentarza SuperExpressowi na temat tajemniczego nagrania. Ze słów jasnowidza wynika jasno, że nigdy nie wyjdzie na jaw o czym rozmawiał z bokserem. Fani muszą czuć wielki zawód.

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie pełne czułości. Fani są zachwyceni (FOTO)Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie pełne czułości. Fani są zachwyceni (FOTO)Czytaj dalej

Krzysztof Jackowski komentuje zniknięcie nagrania. Prawdziwy powód zdumiewa

Okazuje się, że powodem dla którego rozmowa między Najmanem a Krzysztofem Jackowskim zniknęła jest charakter ich rozmowy. Zdaniem jasnowidza, w pewnym momencie zrobiło się zbyt prywatnie, jak też padły informacje, o których ich fani nie mieli pojęcia. W związku z tym podjął decyzję o wykasowaniu wszelkich śladów rozmowy z bokserem.

. - Zdecydowałem się to zdjąć ze względu na prywatny charakter rozmowy - powiedział krótko w rozmowie z SuperExpressem, nie zdradzając przyczyn swojej kontrowersyjnej decyzji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się z samego rana. Ostatecznie znieśli zakaz, który rozwścieczał Polaków
  2. Koronawirus w schronisku dla bezdomnych. Na kwarantannie 160 osób
  3. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  4. Fatalne informacje dla Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Trener Hansi Flick wszystko potwierdził
  5. Hertha Berlin - Augsburg. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  6. Zmiany w 500 plus. Szczególny jest 1 lipca 2020

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News