Krzysztof Piątek
Instagram/Krzysztof Piątek
Autor - 1 Lutego 2020

Znany ekspert ostro o transferze Polaka. "Nie wiem, czy budowę giganta zaczyna się od transferu Piątka".

Krzysztof Piątek w zimowym oknie transferowym odszedł z Milanu do Herthy Berlin. Nie wszyscy potrafią zrozumieć, dlaczego Polak wybrał akurat tę drużynę. W wymownych słowach o jego decyzji wypowiedział się znany ekspert.

Krzysztof Piątek w końcu zdecydował. Polak odszedł z Milanu i przeszedł do Herthy Berlin. W niemieckim klubie powinien mieć większe szanse na grę oraz odbudowę. To ważne dla reprezentacji w kontekście jego ewentualnej gry na Euro 2020.

Ogromny pech polskich skoczków w Japonii. Wiatr sprawił im problemy, zupełnie niespodziewane wynikiOgromny pech polskich skoczków w Japonii. Wiatr sprawił im problemy, zupełnie niespodziewane wynikiCzytaj dalej

Krzysztof Piątek wybrał Herthę

21 meczów, 5 goli i jedna asysta. To bilans Krzysztofa Piątka w tym sezonie dla Milanu. Odkąd do Rossonerich wrócił Zlatan Ibrahimović, to Polak często rozpoczynał mecze na ławce rezerwowych. Oczywiste było to, że w końcu odejdzie z włoskiego klubu. Spekulowano, że może trafić do kilkunastu zespołów. Ostatecznie wybrał Herthę.

Tej decyzji nie potrafi zrozumieć Wojciech Kowalczyk, ekspert "Weszło". Na stronie internetowej tego portalu napisał felieton zatytułowany: "Nie wiem, czy budowę giganta zaczyna się od transferu Piątka". Były reprezentant Polski nawiązuje w nim do wielkich planach niemieckiego klubu, który latem zamierza sprowadzić jeszcze więcej znanych piłkarzy, którzy mieliby podnieść renomę tego zespołu.

Krzysztof Piątek ma być jednym z piłkarzy, którzy zmienią ten klub

- No nie mam przekonania. Naturalnie życzę Piątkowi, żeby szybko mi zamknął gębę i zaczął ładować bramki jak na początku w Serie A, ale mimo wszystko liczyłem na jego transfer gdzieś wyżej, choćby do tego Tottenhamu. I nawet nie z czystego egoizmu, bo chciałbym w końcu oglądać polskiego napastnika na Wyspach. Nie, po prostu zjeżdżając dzisiaj do Herthy, Piątek jednocześnie zjeżdża z określonej półki - twierdzi Kowalczyk.

Hertha obecnie zajmuje dopiero 13. miejsce w Bundeslidze, mając na swoim koncie 23 punkty. Raczej nie grozi im spadek, natomiast ciężko im będzie powalczyć o coś więcej, niż środek tabeli. To ma się zmienić latem. Jednak czy tak będzie, no i czy Piątek będzie skutecznie uczestniczył w tym projekcie, przekonamy się niebawem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano moment katastrofy Kobego Bryanta. Zarejestrowała go osiedlowa kamera (WIDEO)
  2. Właściciel Fame MMA potwierdził fantastyczną wiadomość. Na następnej gali widzowie zobaczą niezwykłą walkę
  3. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  4. Adam Małysz zwraca uwagę na gigantyczny problem Polaków. "Nie mamy gdzie trenować"
  5. Były polski sędzia piłkarski skazany. Ustawiał spotkania polskiej ligi
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News